Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 08 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться 29 сесія районної ради сьомого скликання.

   На розгляд сесії вносяться питання:
  - Про звіт голови районної державної адміністрації;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014-2020 роки зі змінами;
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 30.03.2016 № 5-8/VII «Про району програму «Оздоровлення річки Рось та її притоків
  на 2016-2020 роки»;
  - Про звіт комунального закладу Корсунь-Шевченківський Фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік;
  - Про звіт про фінансово-господарську діяльність Трудового архіву Корсунь-Шевченківського району за 2017 рік;
  - Інші.

   На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М.,голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, члени колегії райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 10.05.2018

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Феєричне дійство фестивалю-конкурсу «Гопак-FEST» Друк e-mail
Четвер, 03 травня 2018, 07:33

alt29 квітня місто зустрічало хореографічні колективи з різних областей і міст України : Черкас, Києва, Миронівки, Ватутіного, Шполи, Умані, Вінниці, Канева, Маньківки, Монастирища , Корсуня-Шевченківського , Драбова, Золотоноші,Чорнобаївського , Городищенського та Золотоніського районів, які прибули на I-ий Міжобласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені В.Авраменка «Гопак-FEST» , щоб вшанувати нашого земляка.


Василь Авраменко – український танцюрист, хореограф, режисер, продюсер, актор , педагог, дослідник і знавець українського народного танцю, один із фундаторів нового напряму в сучасному світовому танцювальному мистецтві — сценічної народної хореографії. В українській діаспорі відомий, як «Батько українського танцю».
Розпочався фестиваль-конкурс ««Гопак-FEST» урочистою ходою від міської ради учасників у концертних костюмах під шаленні оплески жителів міста, які вітали гостей. Колона майоріла різнобарвними повітряними кульками та колоритними костюмами учасників. Загальна кількість учасників становила 26 колективів і більше 650 учасників
Свою майстерність у виконанні українського танцю «Гопак» продемонстрували колективи-конкурсанти фестивалю «Гопак – FEST» на площі біля районного будинку культури , а потім кілька годин на сцені районного будинку культури вражали мистецтвом танцю конкурсанти різного віку — від дітей до зрілих самодіяльних артистів. Народні, бальні, спортивні, сучасні — такою широкою і різноманітною була програма фестивалю.
Присутні у залі вітали бурхливими оплесками виступи кожного колективу. Кожен з глядачів отримав неймовірну насолоду від хореографічних постановок.
Журі відзначило переможців по номінаціях: український народний танець,народна стилізація; фольклорна постановка; танці народів світу, танці патріотичного спрямування; по вікових категоріях юних виконавців у молодшій, середній та старшій вікових групах, у змішаній та « 25+». А ще були спеціальні нагороди за збереження національних традицій, за кращу балетмейстерську постановку, кращі сценічні костюми і, як годиться, приз глядацьких симпатій. Назвати всіх переможців і нагороджених важко. Тай мета фестивалю конкурсу — не нагороди, а продовження тієї справи, якій присвятив життя Василь Авраменко, — нести людям естетичне задоволення від танцю, берегти його національні корені. Переможці нагороджені дипломами, кубками, а керівники подяками за популяризацію та пропаганду українського народного танцю.
Свято завершилось залишивши по собі лише приємні, світлі враження і гордість за наші хореографічні колективи , які продовжують справу нашого земляка - пропагують і популяризують український народний танець.

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації