Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 08 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться 29 сесія районної ради сьомого скликання.

   На розгляд сесії вносяться питання:
  - Про звіт голови районної державної адміністрації;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014-2020 роки зі змінами;
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 30.03.2016 № 5-8/VII «Про району програму «Оздоровлення річки Рось та її притоків
  на 2016-2020 роки»;
  - Про звіт комунального закладу Корсунь-Шевченківський Фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік;
  - Про звіт про фінансово-господарську діяльність Трудового архіву Корсунь-Шевченківського району за 2017 рік;
  - Інші.

   На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М.,голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, члени колегії райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 10.05.2018

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Профорієнтаційний «Навколосвіт» Друк e-mail
Понеділок, 14 травня 2018, 06:57

alt7 травня 2018 року служба зайнятості долучилася до надзвичайно цікавого за змістом та метою заходу, який проходив на Черкащині - XXVIII Всеукраїнського збору-походу «Козацькими шляхами», організованого Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України».


Учасниками збору, який проходив у мальовничому місці на березі р. Рось біля с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району, були представники регіональних осередків даної організації, групи школярів, студентів вищих навчальних закладів, волонтерські загони. Перед організаторами стояла важлива мета – творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток молоді. Тож програмні активності, представлені фахівцями Черкаського обласного центру зайнятості, Черкаського міського центру зайнятості, Корсунь-Шевченківської районної філії ОЦЗ, доповнили внутрішньотаборові заходи, адже були спрямовані на ознайомлення зі світом професій та розширення кругозору щодо їх змісту і вимог, сприяння формуванню активної позиції школярів відносно професійного самовизначення та побудови професійних перспектив на основі компетентних порад.
Того дня в лісовому масиві на своєрідному профорієнтаційному майданчику служби зайнятості для майже 800 представників молодіжних і громадських організацій відбулися майстер-класи за такими професійними напрямками, як кухар, художник, вишивальник, пожежник, надання першої медичної допомоги.
Неабиякий інтерес викликав профорієнтаційний інтерактивний інтелектуально-ігровий брейн-ринг «Ігри професій». І навіть дощ не завадив бажаючим пройти комп’ютерне експрес-тестування та отримати корисні для професійного самовизначення консультації. Найбільш активні учасники та переможці отримали призи від обласної служби зайнятості, позитивні емоції і корисну інформацію. А ще всі змістовно і з користю провели час.
Таким чином, цікавими, в тому числі, ігровими формами реалізувалося головне завдання, яке поставили перед собою фахівці служби зайнятості - стимулювати молодь до активної позиції в професійному самовизначенні та побудові життєвих перспектив.


За повідомленням Корсунь-Шевченківського

районного центру зайнятості