Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Профорієнтаційний «Навколосвіт» Друк e-mail
Понеділок, 14 травня 2018, 09:57

alt7 травня 2018 року служба зайнятості долучилася до надзвичайно цікавого за змістом та метою заходу, який проходив на Черкащині - XXVIII Всеукраїнського збору-походу «Козацькими шляхами», організованого Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України».


Учасниками збору, який проходив у мальовничому місці на березі р. Рось біля с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району, були представники регіональних осередків даної організації, групи школярів, студентів вищих навчальних закладів, волонтерські загони. Перед організаторами стояла важлива мета – творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток молоді. Тож програмні активності, представлені фахівцями Черкаського обласного центру зайнятості, Черкаського міського центру зайнятості, Корсунь-Шевченківської районної філії ОЦЗ, доповнили внутрішньотаборові заходи, адже були спрямовані на ознайомлення зі світом професій та розширення кругозору щодо їх змісту і вимог, сприяння формуванню активної позиції школярів відносно професійного самовизначення та побудови професійних перспектив на основі компетентних порад.
Того дня в лісовому масиві на своєрідному профорієнтаційному майданчику служби зайнятості для майже 800 представників молодіжних і громадських організацій відбулися майстер-класи за такими професійними напрямками, як кухар, художник, вишивальник, пожежник, надання першої медичної допомоги.
Неабиякий інтерес викликав профорієнтаційний інтерактивний інтелектуально-ігровий брейн-ринг «Ігри професій». І навіть дощ не завадив бажаючим пройти комп’ютерне експрес-тестування та отримати корисні для професійного самовизначення консультації. Найбільш активні учасники та переможці отримали призи від обласної служби зайнятості, позитивні емоції і корисну інформацію. А ще всі змістовно і з користю провели час.
Таким чином, цікавими, в тому числі, ігровими формами реалізувалося головне завдання, яке поставили перед собою фахівці служби зайнятості - стимулювати молодь до активної позиції в професійному самовизначенні та побудові життєвих перспектив.


За повідомленням Корсунь-Шевченківського

районного центру зайнятості