Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, рівень криміногенної ситуації у Вашому населеному пункті?

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Урочисте нагородження кращих спортсменів Корсунь-Шевченківського району Друк e-mail
Вівторок, 15 травня 2018, 16:14

alt11 травня в Корсунь-Шевченківському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулось вручення премій талановитим та перспективним спортсменам за результатами 2017 року відповідно до рішення районної ради від 12.05.2017 № 18-9/VІІ «Про призначення одноразових виплат перспективним спортсменам Корсунь-Шевченківського району».


На підсумковий захід були запрошені почесні гості та керівництво району і міста, зокрема, голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валерій Заболотній, міський голова Олександр Гайдай, які привітали переможців та побажали гарних результатів у всіх наступних змаганнях.
Премією в розмірі 5 тисяч гривень нагороджені:
Марусенко Світлана – багаторазова чемпіонка України, призерка чемпіонату Європи, входить до складу збірної України з легкої атлетики. І місце на Кубку України з легкої атлетики – штовхання ядра.
Єрещенко Андрій – І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики- стрибки у довжину з розбігу.
Захарченко Анастасія – дворазова чемпіонка України з пауерліфтингу, 5 місце на чемпіонаті світу (рекорд світу в становій тязі та друге місце в цій вправі).
Толстая Анастасія – І місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Кузнєцов Денис – І місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Циганенко Назарій – І місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Резніченко Арсеній - І місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Премією в розмірі 4 тисячі гривень нагороджено Савченко Дмитро – ІІ місце на чемпіонаті України з дзюдо.
Премією в розмірі 3000 гривень нагороджено:
Шевченко Сергій-ІІІ місце на Чемпіонаті (Кубку) України з боротьби самбо.
Котляренко Назар - ІІІ місце на Чемпіонаті (Кубку) України з боротьби самбо.

За повідомленням головного спеціаліста у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації