Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Гідність, воля і перемога
Аграрна біржа
Державний фонд
alt
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Глава Уряду на засіданні Національної інвестради: Я оптимістично дивлюся на перспективи зростання України Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 11:08

altУряд України впроваджує масштабний план реформ, який дозволяє підвищувати соціальні стандарти, зміцнювати промисловий потенціал і вирішувати низку серйозних проблем, які раніше гальмували розвиток підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Національної інвестиційної Ради України.


«Ми забезпечили стале економічне зростання. За підсумками 1 кварталу маємо (зростання) в 3,1%. І сьогодні нам дуже необхідні інвестиції. Вони мають бути успішними, оскільки успіх інвесторів – це успіх держави, а отже й успіх громадян», - наголосив Володимир Гройсман.
Глава Уряду підкреслив, що поле для інвестування – велике. І воно не обмежується лише приватним сектором. Інвестиції в державний сектор – так само важливі. Тим більше, що в Україні сформоване потужне прогресивне законодавство, яке може забезпечити цей процес.
«Ми також розуміємо, що сучасна економіка потребує нової якості і кваліфікації кадрів. Тому почали проводити соціальні реформи, які роблять нашу державу сильнішою», - додав Прем’єр-міністр.
Він згадав кроки щодо реформування судової гілки влади в контексті захисту прав інвесторів, а також формування інституційної вертикалі органів допомоги інвесторам. Не менш суттєвими є досягнення на міжнародній арені – передусім, щодо формування зон вільної торгівлі з різними країнами та регіонами.
«Я оптимістично дивлюся на перспективи зростання України, - сказав Володимир Гройсман. - Ми готові працювати в режимі «24\7» і допомагати успіху інвесторів».