Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


День вишиванки Друк e-mail
Середа, 30 травня 2018, 09:11

alt7 травня відбулися заходи присвячені Дню вишиванки та Дню Європи в Україні у м.Корсунь-Шевченківський. Сотні учнів, їхніх батьків, наставників, працівників різних установ та організацій одягли українську вишиванку — і місто розквітло національною символікою, усолоджуючи зір різноманіттям кольорів і орнаментів.


На площі біля районного будинку культури учні молодших класів міських шкіл долучилися до дійства та взяли участь у численних конкурсах і тематичних вікторинах, які стосувалися Європейського Союзу. Задавали ж тон та налаштовували на святковий настрій виступи студентів педагогічного коледжу, вихованців РЦДЮТ, учасників танцювального колективу «Арабеск» дитячої школи мистецтв.
В рамках проведення заходу відбувся також конкурс дитячої вишиванки, участь в якому взяв 21 претендент на перемогу в різних номінаціях. Після виконання конкурсних завдань переможцем у номінації «Найартистичніше представлення вишиванки» визнано Анастасію Рябуху, найкращою у номінації «Найсміливіше представлення вишиванки» — Сніжану Фесенко, «Кращим родинним представленням вишиванки» стало представлення Вікторії Малишки та її бабусі Марії Кияниці. Перемогу в номінації «Найкреативніше представлення вишиванки» виборов Антон Кріт, «Найдотепніше представлення вишиванки» — Володимир Вовчанівський.
За активну участь у конкурсі були відзначені педколедж, ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗСШ №5, гімназія, Софія Шаблій, Каріна Косенко, Аліна Ковальчук. 2-А «першої» школи був визнано класом-переможцем програми «Вишиваними шляхами у Європу».

alt

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації