Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбулося засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 12 червня 2018, 11:07

alt08 червня 2018 року відбулося засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Валерій Заболотній. 

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації В. Клименко, керівники установ та організацій району, представники об’єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації.
На розгляд сесії було внесено 70 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.


Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України.
Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Валерій Заболотній зачитав лист працівників державного навчального закладу «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей». Викладачі ліцею стурбовані тривалою процедурою призначення директора закладу, яка розтяглася на півроку, і тим, що обласним керівництвом не враховується думка трудового колективу щодо призначення кандидатури на вакантну посаду. Обговорюючи складну ситуацію, депутати, зауважували, що порушено права трудового колективу, і висловлювали переважно свою підтримку. В результаті обговорення було запропоновано доручити голові районної ради підготувати лист до голови обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України та прокуратури Черкаської області з метою отримання інформації з порушеного у листі питання, а також дати доручення голові районної державної адміністрації призупинити погодження кандидатури на посаду директора професійного ліцею до отримання відповідей від вищезазначених інстанцій.
В ході роботи депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень, під час обговорення якого порушили ряд питань, зокрема про проблеми з водою в пристанційному селищі, про створення робочих місць в районі і місце району в обласному рейтингу, про хід медичної та адміністративної реформи, про медичне кадрове забезпечення, про ремонт доріг в районі тощо.
Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та до ряду районних програм, зокрема до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 роки, до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки, до районної програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2018 році та членів їх сімей, до районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2018 рік, до Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2018 рік. Прийняли рішення про затвердження загально-районних культурно-освітніх заходів на ІІ -ге півріччя 2018 року, про призначення одноразових виплат обдарованим і талановитим дітям Корсунь-Шевченківського району.