Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Попереджувально -профілактичні бесіди з учнями Друк e-mail
Середа, 13 червня 2018, 12:20

alt12.06.2018 року спеціалістом служби у справах дітей проведено попереджувально -профілактичні бесіди з учнями 4-6 класів у Деренковецькому НВК.
Учням надавалась інформація на тему ,,Профілактика правопорушень, запобігання девіантної поведінки, пагубного впливу тютюнових, алкогольних, наркотичних засобів на організм дітей’’.

Дітей ознайомили, які є види правопорушень і злочинів, їх вчинення, допущення вчинення злочинів та правопорушень, скоєння насильства, суїцидів та відповідальність за них, вплив тютюнових, алкогольних, наркотичних засобів на підростаючий не сформований організм.
Діти уважно слухали, виявляли цікавість до даної теми, задавали запитання, на які отримали змістовні, обгрунтовані відповіді.

За повідомленням служби у справах дітей райдержадміністрації