Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбулося друге пленарне засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 19 червня 2018, 10:05

alt15 червня 2018 року відбулося друге пленарне засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Петро Пустільнік.
У роботі другого пленарного засідання сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О. Ващенко, керівники установ та організацій району, представники об’єднаних територіальних громад, засобів масової інформації.


На розгляд другого пленарного засідання сесії було внесено 48 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
В ході роботи депутати внесли зміни до районної комплексної програми «Медичні кадри» на 2016-2020 роки, заслухали інформації про хід виконання районних програм за 2017 рік, зокрема про програму оздоровлення річки Рось та її притоків, про районну комплексну міжгалузеву програму «Турбота», про програму забезпечення збереження архівних документів, які не належать до Національного архівного фонду, про програму висвітлення діяльності Корсунь-Шевченківської районної ради на 2017-2018 роки.
Підтримали рішення про зняття з контролю ряду районних програм, зокрема програми соціального і економічного розвитку району, програми підтримки комунального підприємства «Телерадіоорганізації «На хвилі Корсуня», програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2017 році та членів їх сімей», програми підтримки книговидання місцевих авторів.
Прийняли рішення про оренду комунального майна, про надання в оренду комунального майна, про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна, про списання майна районної комунальної власності, про план роботи районної ради на ІІ-ге півріччя 2018 року, про затвердження розпоряджень голови районної ради.
Заслухали звіти постійних комісій районної ради: з питань соціального захисту населення, вирішення молодіжних проблем, підтримки багатодітних сімей, дітей-сиріт та інвалідів, з питань охорони навколишнього середовища, врегулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та соціального розвитку села, з питань освіти, культури, охорони здоров'я та спорту.
Також було підтримано звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області, зокрема щодо відновлення зупинки пасажирських потягів 83/84 Маріуполь-Київ та Київ -Маріуполь та № 101/102 Київ-Херсон та Херсон-Київ та про підтримку антиолігархічного пакету докорінних перетворень.
Не знайшли підтримки 20 проектів рішень районної ради затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок (за межами населеного пункту на території Квітчанської сільської ради) та проект рішення районної ради про використання революційного прапора ОУН на території Корсунь-Шевченківського району.
Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.