Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи відчули Ви зміни на краще в соціально-економічному розвитку Корсунь – Шевченківського району?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Державний фонд


Відбулося виїзне засідання Черкаського обласного Центру допомоги учасникам АТО Друк e-mail
Понеділок, 02 липня 2018, 09:21

alt

Днями на базі Корсунь-Шевченківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно зі Спілкою ветеранів АТО Корсунщини відбулося виїзне засідання Черкаського обласного Центру допомоги учасникам АТО у форматі круглого столу на тему: «Психологічна реабілітація ветеранів АТО».

На заході були присутні голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко, представники районного управління соціального захисту населення, пенсійного фонду, центру зайнятості, військового комісаріату, Карашинської, Стеблівської та Моринської ОТГ та учасники бойових дій і ветерани АТО. Під час засідання було розглянуто ряд питань щодо санаторно-психологічного лікування та психологічної адаптації ветеранів АТО ветеранів АТО. По закінченні заходу було вручено документи на житло для сім'ї учасника АТО згідно програми «Забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей житлом».

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді