Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Державний фонд


Профорієнтаційні ігри в літніх таборах Друк e-mail
Понеділок, 02 липня 2018, 15:01

alt

Гра – найсильніший засіб соціалізації дитини, це особлива форма самостійної діяльності, невід`ємний від людського існування вид діяльності, у процесі якої відбиваються і закріпляються уявлення про навколишній світ, формуються навики, необхідні для успішної праці та багато іншого. Саме тому в літній період в ігровій формі проводиться профорієнтаційна робота з дітьми у літніх пришкільних таборах.

Спільно з керівництвом та вихователями табору «Сонечко» нещодавно провідним фахівцем з профорієнтації Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ольгою Лукашенко проведено для 86-ти вихованців КЗ "Корсунь-Шевченківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру "Надія" профорієнтаційний інтелектуально-ігровий захід «Подорож у країну професій». Діти мали можливість у ігровій формі розширити поінформованість про світ професій, ознайомитися з переліком нових професій, розширити уявлення про свої інтереси та нахили до певного напрямку професійної діяльності. Відпочивальники змагались в різноманітних конкурсах, виконували інформаційні та творчі вправи-завдання, як: «Склади професію», «Знавець професій», «Виключи зайвого», «Дешифратор», «Гра з тінню» та інші. Всі учасники заходу були дуже активні, старанні та винахідливі і отримали нагороди.

alt

На кінець заходу провідний фахівець з профорієнтації Ольга Лукашенко зазначила:
- Сподіваємось, що завдяки такій роботі служба зайнятості допоможе юному поколінню зорієнтуватись у світі професій. Саме від вибору професії залежить усе подальше майбутнє, ось чому так важливо усвідомлювати свої бажання та вдосконалювати свої вміння вже в юному віці.
У свою чергу, ділячись враженнями про участь у профорієнтаційних заходах, діти щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про професійний світ, більше дізнатися про свої можливості, про послуги які надає служба зайнятості, а також про потреби ринку праці в працівниках робітничих професій.

За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної філії
Черкаського обласного центру зайнятості