Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Санаторно – курортне лікування учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності Друк e-mail
Вівторок, 10 липня 2018, 00:00

alt

Урядом ухвалено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно – курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 зі змінами).

Відповідно до п.2 вищевказаного Порядку управління соціального захисту населення забезпечує санаторно – курортними путівками: учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь в АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників революції Гідності, учасників війни за зареєстрованим місцем проживання.
Для взяття на облік по забезпеченню санаторно – курортною путівкою вищевказаним особам або їхнім законним представникам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Корсунь – Шевченківської райдержадміністрації із заявою та наступними документами:
1.Оригіналом та ксерокопією паспорту, ідентифікаційного номеру;
2.Медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/0;
3.Копією відповідного посвідчення;
4.Документом, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Таким документом може бути один із нижчезазначених ( оригінал або копія):
- наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання антитерористичної операції в районах її проведення;
- довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;
- рішення відомчої ( або міжвідомчої ) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;
- довідка про обставини травми ( для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичній операції);
- витяг із протоколу засідання військово – лікарської комісії про встановлення причинного зв»язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця ( для осіб, яким встановлено інвалідність).
Санаторно – курортні путівки закуповуються на підставі тристоронньої угоди
(особа - управління - санаторій). Пільгова категорія осіб може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до УСЗН для перевірки закладу на відповідність встановленим вимогам. Укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно – курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості санаторно – курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.
Забезпечення санаторно – курортними путівками здійснюється відповідно до Порядку згідно з медичними рекомендаціями та в порядку черговості.
Дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 № 187 (зі змінами), та Порядку забезпечення саанторно –курортними путівками до санаторно – курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою КМУ від 27 квітня 2011 р.№ 446( зі змінами).

За повідомленням управління соціального захисту населення райдержадміністрації