Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Районне свято для дітей «З радістю в школу!» Друк e-mail
Середа, 12 вересня 2018, 14:28

vlcsnap 2018 09 11 15h56m00s650Промайнуло літо, а разом з ним і літні канікули, які залишили дітям багато цікавих та незабутніх спогадів.
Прийшла осінь, а разом з нею прийшов вересень – її перший місяць і відкрив навстіж двері в школах, зустрічаючи веселих, гомінливих школярів. Знову перші уроки. І кожен, хто переступає поріг рідної школи, має піднесено – радісне хвилювання, адже саме у вересні розпочинається нова сходинка до знань.
Традиційно в ці дні районний будинок культури проводить свято для дітей «З радістю в школу!». Цього року проведено театралізовану ігрову програму « У пошуках торбинки сміху !»


Глядачам в залі не приходилось нудьгувати, адже свято було насичене театралізованим дійством, іграми , конкурсами та цікавими загадками та ребусами, які дітки швидко відгадували. На початку свята одна з головних героїнь Баба –Яга загубила торбинку сміху, без якої у святковий день у діток не буде святкового настрою. Тож на пошуки втраченої торбинки долучилися до Баби Яги Школярка і Домовичок Кузя. Як завжди, вчасно на допомогу діткам прийшла Королева Знань і разом з своїми друзями знайшла торбинку і випустили сміх на волю , а дітям подарували гарний настрій. Хоч на їх шляху було багато перешкод, та їм допомогли дітки, проявивши свої знання, спритність, вміння вчасно зметикувати.
Свято було насичене чудовими піснями, які глядачам дарували учасники зразкової студії «Перлина», солісти – Марія Грикун, Анастасія Білоущенко, Сніжана Фесенко, (РБК ,керівник Тетяна Шкребтій), учасники ансамблю «Козачата», «Капітошки», солісти- Дрозд Віталіна, Поліна Антоненко, (РЦДЮТ, керівник Тетяна Стахурська). Хореографічну композицію «Люблю Україну» подарували учасники хореографічного колективу «Арабеск» (дитяча школа мистецтв, керівник Ольга Черняк).

Радісно і святково було в цей день усім, хто прийшов подивитись на свято. А так як це свято було казкове, то ті дітки, які сиділи на місцях відповідно числа, місяця і року (коли проводилось свято), ще й отримали на сцені чудові призи. Змістовну програму свята підготувала методист РБК по роботі з дітьми Валентина Каракай.
Свято скінчилось залишаючи приємні спогади, а головні герої побажали дітям, щоб завжди був хороший настрій, а кожен день додавав їм бадьорості, щоб сонячні проміння зігрівали їхні серця, і освітлювали легкий шлях до знань.

За інформацією  відділу культури рда