Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Який паспорт можна вважати зношеним?

Зіпсований паспорт громадянина України, який непридатний для подальшого використання в результаті зношеності (тривалого чи інтенсивного використання), є недійсним паспортом, це означає, що даний документ не посвідчує особу громадянина України, і його бажано, як найшвидше обміняти.

Зношеним є паспорт - записи, відмітки і штампи в якому стало неможливо прочитати або тяжко їх розрізнити, розпізнати через зношеність.

Якщо паспорт є пошкодженим, тобто, непридатним для користування в результаті зношеності, його обмін проводиться безкоштовно . Адміністративна відповідальність за пошкодження паспорта в результаті зношеності не передбачена.