Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Історія

У 1924 році створюється окружний архів у Корсуні. Згідно з розподілом місцевих архівних установ ЦАУ УСРР на три групи, Корсунське окружне архівне управління входить до третьої групи з штатом 2 працівники. Основним завданням архівного управління було здійснення реєстрації документів та комплектування ними архіву, де на той час налічувалося 40 архівних фондів установ та «останки книгозбірні Лопухіної».
На початок 40-х років ХХ століття у державному районному архіві зберігалося 164 фонди 56125 одиниць зберігання за 1861-1936р.р, які було частково знищено, підчас окупації.
Період повоєнної відбудови до середини 50-х років ХХ століття характеризується вирішенням (хоча повільним, але позитивним) ряду невідкладних питань, насамперед поновленням роботи районного архіву, комплектування документами ліквідованих установ. Вагомий внесок в архівну справу в цей період зробив завідуючий районним архівом Шалаєв.
У 1948 р. райдержархівом було зареєстровано 185 установ, підприємств, організацій району, обстежено 20, інші види робіт не виконувалися через відсутність документів.
У 1960 р. районний державний архів перейшов у підпорядкування виконкому районної Ради депутатів трудящих.
З червня 1992 р. архівний відділ перейшов у підпорядкування районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження Представника Президента України у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області «Про перелік відділів, управлінь, інших служб районної державної адміністрації» від 16.06.1992 № 72.
З серпня 1994 р. архівний відділ перейшов у підпорядкування виконкому районної Ради народних депутатів відповідно до рішення Виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської районної Ради народних депутатів від 10.08.1994 № 5.
З вересня 1995 р. архівний відділ перейшов у підпорядкування районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження голови Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації «Про відділи і управління Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації» від 06.09.1995 №1.
З серпня 2016 р. на базі архівного відділу Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації створено архівний сектор відповідно до розпорядження районної державної адміністрації «Про структуру районної державної адміністрації» від 31.05.2016 № 137.