Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Перелік відомостей, що становлять службову іформацію у районній державній адміністрації

alt

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 08.10.2013 р. №230

 

Про затвердження Переліку відомостей,
що становлять службову іформацію у
районній державній адміністрації

 

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.98 №1893, та враховуючи розпорядження райдержадміністрації від 08.08.2011 №248 «Про забезпечення доступу до публічної інформації в райдержадміністрації:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у районній державній адміністрації (додається).
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови, керівника апарату та відповідального за режимно-секретну роботу в райдержадміністрації.

Голова державної адміністрації                                                        С.Ю.Гудименко

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження районної
державної адміністрації


Перелік
відомостей, що становлять службову інформацію у
Корсунь-Шевченківській районній державній адміністрації

 1.  Оборонна та мобілізаційна робота
 2. 1)    Відомості про порядок підготовки, переведення на режим роботи в умовах особливого періоду, організацію оповіщення, зв'язку, управління мобілізацією, зміст плану перевезень (маршрути, строки, місце зосередження) населения в разі евакуації в розрізі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, які не задіяні у процесі виробництва озброєння (боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них), крім відомостей, що становлять державну таємницю.
  2)    Відомості про заходи, які заплановані або здійснюються для забезпечення сталого функціонування галузей національної економіки України в умовах особливого періоду.
  3)    Відомості про встановлення, скасування та виконання мобілізаційних завдань (замовлень), крім відомостей, що становлять державну таемницю.
  4)    Відомості щодо організації оборони району крім відомостей, що становлять державну таемницю.
  5)    Відомості за сукупністю всіх показників про кількість, типи, марки, запас ходу автотранспортної, дорожньо-будівельної, підйомно-транспортної техніки, залізничного рухомого складу, які підлягають передачі до складу Збройних Сил України (з метою укомплектування) у цілому щодо районних військових комісаріатів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
  6)    Інструкції посадових осіб та номери чергового персоналу, який обслуговує вузли зв'язку щодо організації зв'язку.
  7)    Плани об'єктів (адміністративних будинків), які не задіяні у процесі виробництва озброєння, боеприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них, з нанесеними схемами мереж зв'язку, сигналізації, радюфікації, електроживлення, освітлення, комп'ютерних систем, систем охорони об'екпв.
  8)    Відомості про пункти управління, крім відомостей, що становлять державну таемницю.
  9)    Відомості про заходи мобілізаційної піготовки або мобілізаційного плану в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, на шдприемствах, в установах і організаціях в особливий перюд, які не задіяні в процесі виробництва озброєння (боєприпасов, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них), крім відомостей, що становлять державну таємницю.
  10)    Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку в розрізі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, які не задіяні у процесі виробництва озброєння (боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них), крім відомостей, що становлять державну таємницю.
  11)    Акти перевірок стану мобілізаційної готовності та мобілізаційного резерву в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях, які не задіяні у процесі виробництва озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них.
  12)    Щорічна доповідь про стан мобілізаційної готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
  13)    Відомості про виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.
  14)    Відомості про номенклатуру, обсяги, місця зберігання матеріальних цінностей мобілізаційних резервів, крім виробництва, поставки озброєння (боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них); розбронювання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в розрізі підприємств, установ і організацій, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
  15)    Відомості про обсяги, зміст страхового фонду документації на: об'екти і продукщю необоронного призначення; потенщйно небезпечні об'екти; об'екти системи життєзабезпечення населення, аварії на яких можуть призвести до надзвичайних ситуацій техногенного характеру районного рівня.
  16)    Відомості про проведения мобілізащйних навчань, тренувань з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, установами, організаціями і підприємствами, яю не задіяні у процесі виробництва озброєння (боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них).
  17)    Відомості про діяльність військовозобов'язаних, заброньованих в органах виконавчої влади, органах мюцевого самоврядування, на підприемствах (установах, організаціях), які не задіяні у процесі виробництва озброєння (боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них), крім відомостей, що становлять державну таемницю.
  18)    Перелік посад та професій, за якими бронюються військовозобов'язані, які працюють в органах виконавчої влади, органах мюцевого самоврядування.
  19)    Відомості про штатний розпис і структуру органів виконавчої влади, органів мюцевого самоврядування на особливий перюд, крім відомостей, що становлять державну таемницю.
  20)    Відомості з питань праці та кадрів на особливий перюд.
  21)    Відомості щодо подготовки фахівців у закладах освіги на особливий період.
  22)    Відомості про організацію та порядок роботи курсів підвищення кваліфікації фахівців органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань мобілізаційної підготовки.
  23)    Відомості щодо потреби   сільського господарства в хімічних та мікробіологічних засобах захисту рослин, мнеральних добривах в особливий період.
  24)    Відомості про методичні матеріали, виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань моблізащйної підготовки національної економіки.
  25)    Відомості про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період у частині, що стосується органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, крім відомостей, що становлять державну таемницю.
  26)    Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
  27)    Відомості щодо територіальної оборони, крім відомостей, що становлять державну таємницю.

2. Цивільний захист.


1)    Відомості про організацію реагування та дій у разі виникнення аварій на об'ектах, що мають стратегічне значения для економіки і безпеки держави.
2)    Відомості щодо організації зв'язку при ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час, а також на навчаннях, тренуваннях.
3)    Схеми організації зв'язку з неповним переліком позивних та діючих частот.
4)    Виписки з таблиці позивних посадових осіб.
5)    Оперативно-технічна документація бойових постів та оперативних вузлів зв'язку.
6)    Табелі термінових та строкових донесень МНС України, що не становлять державну таемницю.
7)    Відомості про порядок, критерії та правила віднесення міст та об'ектів національної економіки до відповідних категорій з цивільної оборони (цивільного захисту).
8)    Зведені відомості про об'екти, що віднесені до 1 та 2 категорії з цивільної оборони і беруться під військову та воєнізовану охорону в умовах воєнного стану.
9)    Відомості щодо організації заходів цивільної оборони, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
10)    Відомості про заходи цивільного захисту на особливий період  підприємств, установ, організацій, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
11)    Відомості про організацію системи оповіщення цивільного захисту, побудову системи зв'язку, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
12)    Відомості щодо технічного стану та готовності за кожну окрему систему оповіщення.
13)    Виписки з радіоданих.
14)    Плани цивільного захисту на особливий перід об'ектів економіки, що не віднесені до відповідних категорій з цивільного захисту (цивільної оборони).
15)    Зведені відомості про кількість та результати проведених навчань та тренувань з цивільного захисту (цивільної оборони), крім відомостей, що становлять державну таємницю.
16)    Відомості за окремими показниками про кількість, загальну площу та місткість захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) району.
17)    Відомості за сукупністю всіх показників щодо хімічно небезпечних об'ект1в, що віднесені до І-II ступенів хімічної небезпеки, за район (місце розташування об'екта, кількість та умови зберігання небезпечних хімічних речовин, масштаби можливого хімічного забруднення та очікувані втрати населення при аварії на зазначеному об'єкті).
18)    Відомості щодо показників та критеріїв визначення оцінки і стану готовності органів управління, підприємств та сил реагування щодо цивільного захисту та техногенної безпеки.
19)    Відомості списания та знищення бактерійних та медичних препаратів, що зберігаються на складах тривалого зберігання, та у яких закінчився термін зберігання.
20)    Відомості про мсцезнаходження баз, складів підприємств, де зберігаються вибухові та радіоактивні речовини, бойова вогнепальна зброя, сильнодіюча отрута, наркотичні речовини.

 

3. Забезпечення охорони державної таємниці.


1)    Відомості за окремими показниками про планування, запровадження заходів щодо забезпечення режиму секретності фактичний стан, наявність недоліків в організацїї охорони державної таемниці, крім відомостей, що становлять державну таемницю.
2)    Відомості щодо оформления та надання допуску та доступу посадовим особам до державної таемниці, номенклатури посад, перебування на яких потребуе оформления допуску до державної таемниці, встановлення надбавок до посадових окладів за роботу в умовах режимних обмежень.
3)    Відомості щодо режимних приміщень (зон, територій), в яких проводяться секретні роботи, зберігаються матеріальні носії секретної та службової інформації, циркулює секретна та службова мовна інформація, заходи щодо їх охорони, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
4)    Відомості про проведення службових розслідувань за фактами розголошення секретної та службової інформації, втрати матеріальних носіїв та інших порушень законодавства у сфері охорони державної таемниці та службової інформації.
5)    Відомості щодо організації та ведення діловодства з документами, що містять секретну та службову інформацію, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
6)    Відомості про назву документа, що містить секретну та службову інформацію, його реєстраційний номер.
7)    Відомості про знищення, перевірку наявності, приймання-передачу, перегляд грифів обмеження доступу матеріальних носіїв секретної та службової інформації,  крім відомостей, що становлять державну таемницю.
8)    Відомості щодо облікових карток громадян про надання їм допуску до державної таемниці та мотивованого запиту про його надання.
9)    Відомості про заходи щодо забезпечення режиму секретності у разі введення правового режиму, воєнного або надзвичайного стану (особливого періоду).
10)    Відомості про засоби охорони, систему сигналізації, зміст заходів пропускного та внутрішньо-об'єктового режиму.
11)    Відомості щодо забезпечення режиму секретності у зв'язку з виїздом в іноземні країни громадян, яким надано чи було надано допуск та доступ до державної таемниці.
12)    Відомості щодо забезпечення режиму секретности організаційних та технічних заходів з охорони інформації з обмеженим доступом під час міжнародного співробітництва.

 

4. Технічний захист інформації


1)    Відомості з питань технічного захисту інформації (зміст організаційних і технічних заходів, акти обстеження виділених приміщень, акти категорування виділених приміщень, атестаційні паспорти, паспорти об'єктів, паспорти-формуляри), крім відомостей, що становлять державну таємницю.
2)    Відомості про загрози (моделі загроз, моделі порушників) для відкритої  та службової інформації,  яка циркулює на  окремому об'єкті формаційної  діяльності.
3)    Відомості про методики контролю ефективності заходів технічного захисту відкритої та службової інформації на об'єкті інформаційної діяльності.
4)    Відомості про зміст ключових даних, призначених для захисту інформації з обмеженим доступом; інформацію журналів реєстрації для користувачів автоматизованої системи класу "І", їх персональні ідентифікатори та паролі
5)    Програмний додаток REESTR для представления, редагування та поповнення інформаційної в бази даних Державного реєстру потенційно небезпечних об'єктів.
6)    Відомості щодо забезпечення урядовим зв'язком.

5. Безпека та охорона правопорядку.


1)    Відомості щодо антитерористичної діяльності, крім відомостей, що становлять державну таємницю.
2)    Відомості, отримані від правоохоронних органів, які не підлягають розголошенню на підставі відповідних нормативних актів і можуть призвести до розкриття джерела отриманої інформацїї.
3)    Відомості про зміст матеріалів дізнання (досудового слідства) з питань, що містять інформацію з обмеженим доступом.

 

6. Містобудування та архітектура.


1)    Відомості, що розкривають координати та висоти геодезичних пунктів.
2)    Відомомості, що містяться в топограф1чних картах (планах) пунктів полігонометрії, теодолітних ходів та нівелювання, абрисах місцезнаходження стінних реперів, обчисленнях висот, схемах геодезичного обгрунтування.
3)    Відомості, що містяться в планшетах М1:5000, М1:2000,
топографічних картах М1:25000.
4)    Відомості, що містяться в комплексній схемі планування району.
6)    Відомості, що містяться в історико-містобудівних опорних планах населених пунктів.
7)    Відомості, що містяться в генплані міста районного значения.

 

7. Житлово-комунальне господарство.


1)    Відомості за окремими показниками про системи (схеми) трас зовшшнього постачання електричної і теплової енергії, газопроводів, призначених для живлення підприємств, установ, організацій (крім тих, що не виробляють озброення, боєприпаси, війсьськову техніку, спеціальні технічні засоби, спеціальну техніку).
2)    Відомості, що розкривають схеми та джерела водозабезпечення населених пункпв.
3)    Відомості про фактичні обсяги запасів, місця розташування поверхневих або шдземних резервних джерел водозабезпечення населених пункпв, крім відомостей, що становлять державну таемницю.
5)    Відомості про інженерно-технчні заходи, розголошення яких може призвести до порушення стійкого водо-, електро-, тепло-, газопостачання та каналізації по об'екту, місту, району.

 

8. Культура.


1Зведення про розташування пам'яток археології місцевого та національного значения.

 

9. Економіка.


1)    Відомості, що розкривають зміст угод, договорів, контрактів, що за домовленістю сторін вважаються конфіденйними.
2)    Відомості, що розкривають комерційні таємниці суб'єктів підприемницької діяльності, отримані в ході аналізу або вивчення їх фінансово-господарської діяльності.

 

10. Охорона здоров'я.


Відомості (персоналізована інформація) щодо стану здоров'я громадян.

11. Інше.


Відомості про проведения службових розслідувань щодо державних службовщв.

Керівник апарату райдержадміністрації                                                    Н.Ф.Зеленько