Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Проект розпорядженя про затвердження Порядку здійснення перевезень та компенсації за надані послуги по пільговому проїзду окремих категорій громадян на автобусних маршрутах загального користування у Корсунь-Шевченківському районі за рахунок коштів рай
Понеділок, 25 липня 2016, 03:00

         

Про затвердження Порядку здійснення перевезень
та компенсації за надані послуги по пільговому
проїзду окремих категорій громадян на автобусних
маршрутах загального користування у Корсунь-Шевченківському
районі за рахунок коштів районного бюджету


Відповідно до статей 25, 28, 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпункту «в» пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України (зі змінами), враховуючи рішення районної ради від 05.08.2016 №___, з метою забезпечення права пільгового проїзду окремих категорій громадян в межах району, відшкодування компенсації за надані послуги по пільговому проїзду та посилення контролю за цільовим використанням бюджетних

коштів :

1. Затвердити Порядок здійснення перевезень та компенсації за надані послуги по пільговому проїзду окремих категорій громадян на автобусних маршрутах загального користування у Корсунь-Шевченківському районі за рахунок коштів районного бюджету (далі - Порядок) (додається).

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснювати компенсаційні виплати перевізникам за надані послуги з пільгового перевезення окремих категорій громадян відповідно до Порядку.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою та покладаю на управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.


Голова В.Клименко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження районної
державної адміністрації
_________2016 № ____

ПОРЯДОК
здійснення перевезень та компенсації за надані послуги по пільговому проїзду окремих категорій громадян на автобусних маршрутах загального користування у Корсунь-Шевченківському районі за рахунок коштів районного бюджету

І. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає механізм надання послуг, укладання договорів, фінансування, проведення компенсаційних виплат та контролю за видатками районного бюджету на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які згідно чинного законодавства України мають право на безоплатний проїзд та проживають у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області, на автобусних маршрутах загального користування в межах Корсунь-Шевченківського району. Джерелом фінансування є кошти районного бюджету та кошти субвенцій наданих з місцевих бюджетів.
2. Законодавчою та нормативною основою Порядку є Конституція України, Бюджетний кодекс України, закони України про Державний бюджет України на відповідний рік, "Про автомобільний транспорт", "Про місцеве самоврядування в Україні", „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 №117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги" зі змінами, інші законодавчі і нормативні акти, що регулюють відносини у відповідній сфері.
3. Замовником перевезень є Корсунь-Шевченківська районна державна адміністрація.
4. Головним розпорядником коштів районного бюджету на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян є управління соціального захисту населення Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації.

ІІ. Укладання договорів та здійснення перевезень окремих пільгових категорій населення
 1. Відповідно до протоколів конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах, що не виходять за межі території Корсунь-Шевченківського району, укладаються договори між перевізниками та замовником перевезень – Корсунь-Шевченківською районною державною адміністрацією. 
2. На підставі договорів на перевезення пасажирів між перевізниками та Корсунь-Шевченківською районною державною адміністрацією управління соціального захисту населення укладає договори про здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Корсунь-Шевченківського району.
3. Договори про здійснення компенсаційних виплат укладаються між перевізником та управлінням соціального захисту населення - головним розпорядником бюджетних коштів за формою згідно додатку 1 Порядку.
4. Перевізник надає транспортні послуги з перевезення окремих пільгових категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування відповідно до переліку пільгових категорій громадян, які можуть скористатися правом на безоплатний проїзд згідно додатку 2 Порядку.
5. Перевізник має забезпечити дотримання графіків визначених маршрутів та розкладу руху автобусів.
6. Враховуючи розмір витрат та наявність фінансових ресурсів на покриття витрат для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд, перелік окремих категорій громадян, які згідно чинного законодавства України мають право на безоплатний проїзд, може бути змінено.

ІІІ. Розрахунок місячного розміру компенсаційних виплат

1. Перевізники до 5 числа щомісячно надають управлінню соціального захисту населення розрахунки щодо вартості послуг, наданих окремим пільговим категоріям громадян за минулий місяць на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Корсунь-Шевченківського району, за формами згідно додатку 3 та 4 Порядку та складають з головним розпорядником коштів акти звірки розрахунків по виплаті компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян за формою згідно додатку 5 Порядку.
2. Перевізники несуть відповідальність за достовірність наданих розрахунків згідно чинного законодавства.
3. Розрахунок вартості послуг, наданих перевізником, окремим пільговим категоріям громадян для відшкодування проводиться наступним чином по приміських маршрутах :
кількість перевезених платних пасажирів (осіб)(обрахована відповідно оборотно-сальдової відомості перевізника або книги обліку розрахункових операцій);
кількість пасажирів-пільговиків, які здійснили посадку на автостанції (осіб) (довідка ПАТ Черкаське ОПАС);
вартість проїзду пасажирів-пільговиків, які здійснили посадку на автостанції (осіб) (довідка ПАТ Черкаське ОПАС);
кількість пасажирів-пільговиків, які здійснили посадку за межами автостанції (п 1 х К, де К – коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-пільговиків, які здійснюють посадку за межами автостанції, до кількості перевезених платних пасажирів);
середня дальність поїздки (км);
середня вартість 1 пас/км (грн.);
вартість проїзду пасажирів-пільговиків, які здійснили посадку за межами автостанції (грн.): п. 4 х п. 5 х п. 6;
сума збитків, пов'язаних з пільговим перевезенням окремих категорій громадян, що підлягають компенсації (грн.): п. 3 + п. 7.

по міських маршрутах :
кількість перевезених платних пасажирів (осіб)(обрахована відповідно оборотно-сальдової відомості перевізника або книги обліку розрахункових операцій);
кількість пасажирів-пільговиків (п 1 х К, де К – коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до кількості перевезених платних пасажирів);
середня вартість однієї поїздки (грн.);
сума збитків, пов'язаних з пільговим перевезенням окремих категорій громадян, що підлягають компенсації (грн.): п. 2 * п. 3.

4. Розрахунки проводяться в межах бюджетного року. Розрахунки щодо вартості послуг, наданих окремим пільговим категоріям громадян за грудень поточного року, перевізники зобов’язані надати до 25 грудня.
IV. Фінансування видатків районного бюджету на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян
1. Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щомісяця готує дані про нараховані суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та подає потребу в коштах на покриття витрат до фінансового управління Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації до 15 числа місяця, що настає за звітним.
2. Взяття на облік зобов’язань та фінансування видатків на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян проводиться за рахунок коштів районного бюджету, у межах обсягів, затверджених в районному бюджеті на зазначені цілі на відповідний бюджетний рік.
3. Кошти на забезпечення реалізації програми надаються за рахунок районного та місцевих бюджетів у межах виділених коштів, інших джерел, не заборонених чинним законодавством, спонсорської допомоги.


V. Контроль за наданням послуг та розрахунком компенсаційних виплат пасажирським перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян

1. Робоча група районної державної адміністрації по проведенню моніторингу перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування здійснює перевірки перевізників щодо пільгових перевезень пасажирів, виконання маршрутів, ведення обліку пільговиків (довідка ПАТ Черкаське ОПАС) та заповнення звітних даних.
Після проведених перевірок та виявлення невідповідностей показників, передбачених розрахунками, проводиться перерахунок суми відшкодувань.

VІ. Прикінцеві положення

1. Додатки 1, 2, 3, 4, 5 є невід’ємною частиною цього Порядку.


Голова В.Клименко

 


Додаток 1
до Порядку


ДОГОВІР
про здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування у Корсунь-Шевченківському районі за рахунок коштів районного бюджету


м. Корсунь-Шевченківський ________ р.
Управління соціального захисту населення Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Черкаської області в особі начальника управління ____________________________________, що діє на підставі Положення ________________(далі – Управління) з однієї сторони, та _________________________________________ в особі _____________________, що діє на підставі __________________________, з іншої сторони, уклали цей Договір про наступне:

І. Предмет Договору
1. _____________як переможець конкурсів на перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування (протокол конкурсного комітету______________________________________) здійснює перевезення пасажирів (в т.ч. і таких, що згідно з чинним законодавством України мають право на пільговий проїзд) на вказаних у додатку до цього Договору міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.
2. Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації відповідно до Бюджетного кодексу України, рішення Корсунь-Шевченківської районної ради _________________ компенсує перевізнику вартість перевезення пільгових категорій населення.

ІІ. Права та обов'язки Сторін
1. Перевізник зобов'язується:
виконувати вимоги законодавства щодо перевезення пільгових категорій населення;
здійснювати облік громадян, які звернулися до нього і мають право на пільговий проїзд на міських та приміських, що не виходять за межі території району, автобусних маршрутах загального користування (далі – автобусні маршрути);
до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом надавати управлінню соціального захисту населення розрахунок компенсацій за пільговий проїзд.
2. Перевізник має право на отримання компенсацій за перевезення пільгових категорій громадян;
при повній відсутності фінансування видатків на покриття компенсаційних витрат за пільгове перевезення пасажирів протягом 1 місяця перевізник інформує у письмовій формі та узгоджує з управлінням соціального захисту населення припинення таких перевезень до погашення заборгованості.
3. Управління зобов'язується:
узгоджувати та підписувати акти звірки розрахунків за надані послуги;
при надходженні коштів перераховувати перевізнику компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян згідно отриманих документів на підтвердження суми наданих послуг протягом 5 календарних днів.
4. Управління має право :
отримувати від перевізника відомості про кількість пасажирів, перевезених ним на автобусних маршрутах (довідка про доходи по міським та приміським маршрутам згідно оборотно-сальдової відомості), в тому числі таких, що мають право на пільговий проїзд;
перевіряти достовірність поданих Перевізником розрахунків компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
ІІІ.Розмір компенсації та порядок проведення розрахунків
1. Сума коштів передбачена на перевезення пільгових категорій громадян становить ______________грн. і визначається рішенням сесії районної ради _____________ «Про районний бюджет на 2016 рік» зі змінами.
2. Перевізник подає управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації розрахунок компенсації за перевезення пільгових категорій громадян, складений відповідно до Порядку.
ІV.Відповідальність сторін
1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
2. Перевізник несе відповідальність за дотримання вимог законодавства України щодо перевезення пільгових категорій громадян та за достовірність поданих ним розрахунків. У випадку подання недостовірних розрахунків відшкодування компенсації призупиняється до встановлення відповідної кількості перевезених у звітному періоді пільгових категорій громадян.
V.Строк дії та інші умови Договору
1. Договір набуває чинності з _________ до _____________, а в частині проведення розрахунків до повного їх виконання.
2. Умови Договору зберiгають силу протягом всього строку його дiї.
3. Змiна або розiрвання Договору можуть мати мiсце за погодженням сторiн. Змiни та доповнення, що вносяться, розглядаються сторонами протягом 20 днiв. Одностороння вiдмова вiд виконання договору та внесених змiн не допускаються.
4. Договiр може бути розiрваний на вимогу однiєї iз сторiн за рiшенням Господарського суду у випадку, передбаченим чинним законодавством.
5. Реорганізація Сторін не є пiдставою для змiни умов або припинення цього Договору.
6. Дiя цього Договору припиняється в разi:
закiнчення строку, на який його було укладено, або Договір не було пролонговано;
згоди сторiн або рiшення господарського суду;
ліквідації однієї із Сторін;
банкрутства Перевізника;
інших порушень умов Договору.
7. Договiр укладено в двох оригiнальних примiрниках, по одному для кожної iз Сторiн.
8. Взаємовiдносини сторiн, не врегульованi цим Договором, регламентуються чинним законодавством.
9. У разi змiни юридичної адреси, статусу платника податків і банківських реквізитів Сторони повiдомляють про це одна одну письмово в 5-денний строк.
10. Спори, що виникають між Сторонами вирішуються в порядку, встановленому законодавством України.

VI. Юридичні адреси та банківські реквізити сторін
1. Управління:
2. Перевізник:


Управління Перевізник


Керівник апарату Т.ВдовиченкоДодаток 2
до Договору

ПЕРЕЛІК
міських та приміських автобусних маршрутів загального користування,
що не виходять за межі району,
на яких здійснюється перевезення пільгових категорій населення
на пільгових умовах


№ п/п Назва маршруту Час відправлення з автостанції м. Корсунь-Шевченківський, год.


Перевізник / /

М.П.


Керівник апарату Т.Вдовиченко


Додаток 2
до Порядку
Перелік
окремих категорій громадян Корсунь-Шевченківського району, яким згідно з чинним законодавством надаються пільги на проїзд на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Корсунь-Шевченківського району з 1 _____________ 2016 року

№ п/п Категорія пільговика

Нормативно – правовий акт
1. Учасники
бойових дій Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
від 22.10.1993 № 3351 – XII
2. Інваліди війни Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22.10.1993 № 3351 – XII
3. Інваліди І, ІІ групи Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” від 21.03.1991 № 875 - XII
4. Ветерани військової служби та органів внутрішніх справ
Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист» від 24.03.1998 № 203
5. Діти – інваліди до 18 років Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” від 21.03.1991 № 875 - XII
6. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
(ліквідатори І-ІІ категорії) Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” від 28.02.1991 № 796 – XII, із змінами та доповненнями
7. Діти з багатодітних сімей Закон України "Про охорону дитинства" від 26.04.2001 № 2402 - ІІІ
8. Особи, які супроводжують інваліда І групи та дітей - інвалідів (не більше 1 особи, що супроводжує) Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” від 21.03.1991 № 875 - XII

9. Пенсіонери за віком Постанова Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування”;
постанова Кабінету Міністрів України від 16.08.1994 № 555 “Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354
10. Батьки загиблих військовослужбовців Закон України ,,Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” від 20.12.1991 № 2011-XII
11 Реабілітовані особи Закон України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" від 17.04.1991 № 962-XII

Керівник апарату Т.Вдовиченко

 

Додаток 3
до Порядку

РОЗРАХУНОК
фактичних видатків по ___________________________
на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян
на автомобільному транспорті приміського сполучення
за ___________________________________р.
1. Кількість перевезених платних пасажирів
/осіб/

2. Кількість пасажирів-пільговиків, які здійснили
посадку на автостанції /осіб/

3. Вартість проїзду пасажирів-пільговиків, які
здійснили посадку на автостанції /грн./

4. Кількість пасажирів-пільговиків, які здійснили
посадку за межами автостанції /п. 1 х К/, де
К- коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-
пільговиків, що здійснюють посадку за межами
автостанцій, до кількості перевезених платних
пасажирів

5. Середня дальність поїздки /км/

6. Середня вартість 1 пас/км /грн./

7. Вартість проїзду пасажирів-пільговиків,
які здійснили посадку за межами автостанції
/п.4 х п.5 х п.6/ /грн./

8. Сума збитків, пов"язаних з пільговим
перевезенням окремих категорій громадян,
що підлягають компенсації /п.3 + п.7/ /грн./


Керівник
Головний бухгалтер
Виконавець

Керівник апарату Т.Вдовиченко
Додаток 4
до Порядку

РОЗРАХУНОК
фактичних видатків по ___________________________
на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян
на автомобільному транспорті міського сполучення
за ___________________________________р.

1. Кількість перевезених платних пасажирів
/осіб/

2. Кількість пасажирів-пільговиків
/п. 1 х К/, де К- коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-
пільговиків до кількості перевезених платних пасажирів

3. Середня вартість однієї поїздки /грн./

4. Сума збитків, пов"язаних з пільговим
перевезенням окремих категорій громадян,
що підлягають компенсації /п.2*п.3/ /грн./


Керівник
Головний бухгалтер
Виконавець

Керівник апарту Т.Вдовиченко

Додаток 5
до Порядку


Акт звіряння розрахунків
за___________________20___р. за надані населенню послуги, на які надаються пільги (_________________________________________________)
між _______________________________________________________, і управлінням соціального захисту населення
станом на " 01 " ___________________ 20__року
(грн.)
Заборгова-ність на початок звітного року, станом на 01.01.__р. Погашення заборгованості минулих років Залишок заборгова-ності станом на 01.__.__р. Заборгова-ність на початок звітного місяця Нараховано Профінансовано Поточна заборгова-ність Загальна заборгова-ність
З районного бюджету З місцевого бюджету З початку року У т.ч. за звітний місяць З районного бюджету З місцевого бюджету
З початку року У т.ч.за звітний місяць З початку року У т.ч.за звітний місяць
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Перевізник:
Начальник управління Начальник
(підпис, прізвище, ім"я по батькові) (підпис, прізвище, ім"я по батькові)
Головний бухгалтер Головний бухгалтер
(підпис, прізвище, ім"я по батькові) (підпис, прізвище, ім"я по батькові)
М.П. М.П


Керівник апарату Т.Вдовиченко