Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Весняний настрій матусям дарували діти
П'ятниця, 10 березня 2017, 00:00

alt

Весна! Уже сама згадка про неї будить у серці щемливу радість, нові надії. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева.
В цю чудову пору, коли настає весна і з’являються перщі весняні квіти в районному будинку культури відбулося традиційне весняне свято «В дарунок мамам».

Свято було насичене чудовими піснями, запальними танцями. Цей захід розкрив талановитих дітей , які люблять співати, танцювати. 
Розпочали свято піснею «В дарунок мамам..» найменші учасники -вихованці студії «Чарівний ліхтарик» РЦДЮТ (керівники – Галина Базарна, Віталіна Кравченко та Віталій Любко).
Полонили своїми піснями, в яких звучали слова для найрідніших матусь, бабусь, про прихід весни учасники зразкової студії «Перлина» (керівник Тетяна Демченко), солісти РЦДЮТ (керівник Тетяна Стахурська). Додавали особливого настрою і забарвлення хореографічні колективи «Арабеск» дитячої школи мистецтв» (керівник Ольга Черняк), учасники школи східного танцю «Лілея» РЦДЮТ ( керівник Валентина Кириченко), танцювального колективу «Фієста» ( керівник Жанна Лисенко), учасники танцювального клубу «Роял- Денс» РЦДЮТ (керівник Віталій Любко).
Та яке ж свято мам без чарівної гості Весни. Тож радо привітали глядачі учасників студії української пісні «Барви Корсуня» (керівник Валентина Гринюк), які представивши вокально -хореографічну композицію «Йде весна», таким чином закликали Весну ( Рима Тепленко). Вона не забарилась, прийшла і пробудила від сну всю землю чарівну і побажала всім надії, щоб ожили чудові мрії…
Здавна в Україні під час заклинання Весни, маленьким діткам дарували випечені з тіста «жайворонки». Цю традицію продовжили на святі – Весна з своїми весняночками роздавали діткам ці тістечка.
Свято закінчилось, залишивши у глядачів теплі посмішки, гарний настрій, повні очі радощі і переконало, що потрібно розкривати таланти дітей, які є нашою гордістю.
А довгоочікувана весна, не гаючи часу, вступає у свої права. Іде по землі, прикрашає її квітами, тож і ми повинні примножувати цю красу!
Тому будьмо ввічливими, привітними, доброзичливими…
І тоді краса буде жити поміж нас!

alt
alt

alt
Світлана Бойко
спеціаліст відділу культури