Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

  • 25 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбудеться позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

    Детальніше...
  • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

    В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
    Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

    Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Розпорядження про введення в дію рішення конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування
П'ятниця, 16 січня 2015, 09:54

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14.01.2015                                                                                                                                             №5

Про введення в дію рішення конкурсного комітету

з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів

на приміських автобусних маршрутах загального користування,

які не виходять за межі району,

щодо визначення переможців конкурсу від 25.12.2014 року

 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою організації надання пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, замовником на яких є районна державна адміністрація:

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, щодо визнання переможця конкурсу від 25.12.2014 року (протокол №1/2014, додається):
1) на маршруті № 102 «Корсунь-Шевченківський - Драбівка» - приватний підприємець Гончар Ю.І.;
 2) на маршруті № 111 «Корсунь-Шевченківський - Завадівка» - ПрАТ «Корсунь-Шевченківське АТП 17144».
2. Відділу інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації та суспільно-політичних питань апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення розпорядження в порядку, установленому Законом України «Про доступ до публічної інформації».
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.


В.о. першого заступника голови                                                                   Т. Вдовиченко