Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Розпорядження про проведення місячника з благоустрою та участь в акції «Зробимо Україну чистою разом!-2016»
П'ятниця, 25 березня 2016, 16:06

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25.03.2016
№ 68

Про проведення місячника
з благоустрою та участь в акції
«Зробимо Україну чистою разом!-2016»


Відповідно до пункту 6 статті 16, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою приведення територій району в належний санітарний стан та естетичну привабливість:

1. Провести місячник з благоустрою в районі з 25 березня 2016 року по 25 квітня 2016 року.
2. Затвердити заходи щодо проведення місячника з благоустрою в Корсунь-Шевченківському районі (далі – заходи) згідно додатку.
3. В рамках проведення місячника взяти участь в акції «Зробимо Україну чистою разом!-2016» 23.04.2016.
4. Міському, селищному, сільським головам:
1) забезпечити виконання заходів із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді, працівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування на підвідомчих територіях;
2) інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації про хід виконання заходів місячника благоустрою до 28.04.2016 за формою згідно додатку 1, про хід виконання заходів участі в акції «Зробимо Україну чистою разом!-2016» – до 26.04.2016 за формою згідно додатку 2.
5. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації подати до 20.05.2016 обласній державній адміністрації узагальнену інформацію про стан виконання розпорядження за формою згідно додатку 1, про хід виконання заходів участі в акції «Зробимо Україну чистою разом!-2016» – до 04.05.2016 за формою згідно додатку 2.

6. Відділу інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації та суспільно-політичних питань апарату районної державної адміністрації забезпечити висвітлення проходження місячника благоустрою і проведення участі в акції «Зробимо Україну чистою разом!-2016» на сторінках районної газети «Надросся» та на сайті районної державної адміністрації.
7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.


Перший заступник голови                                                                              В.Клименко