Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, рівень криміногенної ситуації у Вашому населеному пункті?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Інформація про хід виконання рішення районної ради від 07.12.2010 року № 2-9/VI Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів шляхом їх раціонального використання у Корсунь-Шевченківському районі на 2010-2015 роки,
Середа, 17 серпня 2016, 15:41

На виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Корсунь-Шевченківського району на 2010-2015 роки (далі Програма), затвердженої рішенням районної ради від 07.12.2010 №2-9/VІ, зі змінами, впродовж 2015 року в районі проводилась відповідна робота в частині впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів в установах та організаціях району.
На впровадження енергоефективних заходів було витрачено 3575,346 тис. грн., з них: 2617,646 тис. грн. – кошти місцевих бюджетів, 987,7 тис. грн. – інші кошти.
В 2015 році здійснено наступні заходи:
По відділу освіти: замінено 8 вікон на енергозберігаючі блоки в Стеблівській ЗОШ за кошти СТОВ «Агрофірма «Агрорось» на суму 42,0 тис. грн.; за кошти місцевого бюджету в сумі 151,56 тис. грн.: замінено дверний блок в Драбівському НВК (10,06 тис. грн.), замінено опалювальний котел в Зарічанському НВК (131,5 тис. грн.), проведено обмурівку котла в Сидорівському НВК (10,0 тис. грн.).
По відділу охорони здоров’я:
В центральній районній лікарні замінено 6 віконних блоків за власні (13,9 тис. грн.) та спонсорські (7,9 тис. грн.) кошти у сумі 21,8 тис. грн.; замінено 42 м (в двотрубному вимірі) теплотраси за кошти районного бюджету на суму 143,2 тис. грн., здійснено перехід з газу на опалення альтернативним видом палива – дровами, шляхом передачі котельні в оренду ТОВ «УКРСПЕЦТЕПЛО-Черкаси».
Замінено 42 вікна на металопластикові блоки у ФАПах сіл: Драбівка, Тараща, Дацьки, Саморідня, Заріччя, Склименці, а також в Набутівській та Корсунь-Шевченківській АЗПСМ за кошти місцевих бюджетів в сумі 247,6 тис. грн., проведено капітальний ремонт системи опалення ФАПу села Саморідня – 90,4 тис. грн.
По відділу культури:
Замінено 30 вікон на металопластикові блоки в таких закладах: Набутівський СБК, Яблунівський СК, Гарбузинський СБК, Зарічанський СБК, Стеблівський СБК за кошти місцевих бюджетів та спонсорські кошти на суму 234,2 тис. грн. ( 207,2 тис. грн. – місцевий бюджет, 27,0 тис. грн. – кошти сільськогосподарських підприємств).
Замінено 28 дверних блоків: в Комарівському СБК, Яблунівському СК, Гарбузинському СБК, Зарічанському СБК, Квітчанському СБК, Миропільському СБК, Стеблівському СБК на суму 105,7 тис. грн. (80,5 тис. грн. – місцевий бюджет, 25,2 тис. грн. – кошти сільськогосподарських підприємств).
Відремонтовано покрівлю Квітчанського СБК за кошти СТОВ «Арофірма «Агрорось» на суму 800,0 тис. грн., та покрівлю Сухинівського СБК за кошти місцевого бюджету – 157,0 тис. грн.
Проведено капітальний ремонт системи опалення районної бібліотеки на суму 34,6 тис. грн. за кошти районного бюджету.
Здійснено утеплення фасаду Корсунь-Шевченківської дитячої школи мистецтв за кошти відділу культури на суму 273,1 тис. грн.
За кошти міської ради проведено:
- заміну 2 дверних блоків в ДНЗ «Зірочка» (19,651 тис. грн.);
- заміну 12 дверних та 17 віконних блоків в ДНЗ «Дружба» (180,0 тис. грн.);
- капітальний ремонт (утеплення фасаду) ДНЗ «Сонечко» (93,995 тис. грн.).
По комунальному підприємству «Тепломережа»:
Переведено котельню ДНЗ «Зірочка» з природного газу на дрова за кошти міської ради, сума робіт склала 973,272 тис. грн. Економічний ефект від впровадження заходу становить близько 80,0 тис. грн. за опалювальний сезон.
Замінено 56 метрів аварійної ділянки теплової мережі по вул. Ярослава Мудрого за кошти міської ради (30,0 тис. грн.).
На протязі 2015 року в районі проводилась роз’яснювальна робота з метою залучення населення до використання діючих механізмів державної фінансової підтримки, яка надається для впровадження енергоефективних заходів.
Так 17 липня 2015 року міською радою проведено нараду по питанню державної підтримки впровадження енергоефективних заходів. В нараді брали участь голови ОСББ та ЖБК, представники АТ «Ощадбанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк», представники ЗМІ.
7 вересня відбувся семінар районного рівня за участю представників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, а також представників відомих європейських та українських компаній - виробників енергоефективного обладнання та матеріалів для утеплення житла.
Представниками місцевих органів влади разом з фахівцями підприємств сфери житлово-комунального господарства проводилися зустрічі з мешканцями житлового фонду щодо залучення їх до використання діючих механізмів державної фінансової підтримки, яка надається для впровадження енергоефективних заходів.
В районній газеті «Надросся», на веб-сайті райдержадміністрації та по районному радіомовленню «На хвилях Корсуня» проводилась інформаційно-розяснювальна робота щодо державної підтримки впровадження енергоефективних заходів.
Корсунь-Шевченківською райдержадміністрацією та ПАТ «Державний ощадний банк України» укладено договір про співробітництво від 15.05.2015 № 15.
Аналогічний договір з ПАТ АБ «Укргазбанк» було укладено 17.09.2015, № 17.
Згідно змін, внесених до Програми рішенням районної ради від 05.08.2015 № 45-7/VІ збільшено суму кредиту, на яку передбачено часткове відшкодування відсотків за користування кредитом з 10 тис. грн. на 20 тис. грн., а також внесено зміни до бюджету в частині виділення 63,0 тис. грн. для відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими населенням на впровадження енергоефективних заходів.
В 2015 році на вищевказані цілі кредитно-фінансовими установами було видано 131 кредит на суму 1785,783 тис. грн., 12 з яких – на купівлю твердопаливних котлів загальною сумою 186,65 тис. грн.
Згідно укладених договорів про співпрацю та розпоряджень райдержадміністрації в листопаді та грудні минулого року на рахунки кредитно-фінансовим установам було перераховано 13,1 тис. грн. з районного бюджету.
Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 929 «Про продовження строку виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництв енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» передбачається
продовжити на період до 2016 року строк виконання районної Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів шляхом їх раціонального використання у Корсунь-Шевченківському районі на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням рішення районної ради від 07.12.2010 №2-9/VІ зі змінами від 20.08.2014 № 34-6/VІ та 05.08.2015 №45-7/VI.


Начальник відділу містобудування, архітектури
житлово-комунального господарства та будівництва
райдержадміністрації В. Гранатирко