Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


ЗВІТ про роботу архівного сектору райдержадміністрацій за 2017 рік

1. Основні організаційні заходи

Пріоритетними напрямками діяльності архівного сектору у звітному році були подальше впровадження положень Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”. У оперативному порядку архівним сектором виконувалися вимоги законів України “Про звернення громадян”, “Про доступ до публічної інформації”, “ Про засади запобігання протидії корупції” реалізації заходів, передбачених актами Президента України і Кабінету Міністрів України щодо відзначення державних свят та пам’ятних дат.
Постійно на контролі перебували питання своєчасності виконання доручень голови райдержадміністрації, щоквартально до райдержадміністрації подавалась інформація – про стан роботи зі зверненнями громадян.
У 2017 р. архівним сектором вносився 1 проект розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 27 грудня 2011 року № 418» .
За 2017 рік архівним сектором підготовлено і подано органам виконавчої влади та місцевого самоврядування 3 документи:
Пропозиції до перспективного плану райдержадміністрації на 2018 рік.
Головам сільських рад «Графік упорядкування та передачі документів, згідно плану архівного сектору на 2017 рік».
Корсунь-Шевченківське районній державній адміністрації про проведення навчання та семінару.
Питання, порушені в листах архівним сектором до сільських рад вирішені на 70% позитивно.
24.01.2017 на апаратній нараді районної державної адміністрації розглядали питання архівного сектору про основні напрямки роботи архівного сектору райдержадміністрації щодо вирішення питань життєдіяльності району в 2017 році в умовах децентралізації влади.
19.12.2017 на колегії райдержадміністрації розглядалося питання архівного сектору райдержадміністрації на тему: Про стан архівної справи у районі та підсумки передавання до архівного сектору райдержадміністрації документів юридичних осіб (сільських, селищних, міських рад), що реорганізуються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання громад».
У 2017 році архівним сектором райдержадміністрацій розроблявся 1 нормативно-правовий акт «Про затвердження положення та склад експертної комісії архівного сектору районної державної адміністрації».
У 2017 році архівним сектором проведено 4 комплексні перевірки роботи архівних підрозділів установ комплектування НАФ
У 2017 році було взято участь:
-- у апаратному навчанні з начальниками, спеціалістами відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації На якому розглядалося питання про виконання правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях.
Станом на 01.01.2018 в районі функціонував 1 трудовий архів, в якому зберігаються документи ліквідованих установ, підприємств та організацій району з кадрових питань (особового складу).

2. Забезпечення збереженості та державний облік
документів Національного архівного фонду.
В архівосховищі архівного сектору регулярно здійснюється вологе прибирання, знепилення, дезінфекція. Для регулювання температурно-вологісного режиму у сховищі використовується природна система кондиціювання повітря - провітрювання.
Оправлено та підшито 15 справ при прийманні документів на постійне зберігання.
Проведено перевірку наявності 525 справ 3 фонду, відсутніх справ не виявлено.
До архівного сектору за 2017 рік надійшло 4 нових фонди.

2. Формування Національного архівного фонду. Експертиза цінності документів. Організація зберігання документів НАФ в архівних підрозділах установ, підприємств і організацій.
Архівним сектором райдержадміністрацій експертною комісією (ЕК) погоджено:
4 номенклатури справ;
4 положень про архівний підрозділ;
4 положення про ЕК.
Схвалено: 15 описів справ постійного зберігання
2 описи справ тривалого (понад 10 років зберігання) та 3 описи з кадрових питань особового складу установ , які не є власниками Національного архівного фонду;

4. Використання інформації документів НАФ.
Архівним сектором були підготовлені такі виставки документів:
- 21-ї річниці Конституції України;
- до Дня незалежності України виставка «Незалежність: історія в документах»;
- до Дня пам’яті жертв Голодомору;
- до 100- річчя початку Української революції та створення Української Центральної Ради;
- до 100- річчя проголошення Української Народної Республіки;
- до 100- річчя від дня створення системи архівних установ.
У архівному секторі секретні справи відсутні.
За 2017 рік до архівного сектору надійшло 330 запитів від установ та фізичних осіб. 271 запит соціально-правового характеру, які виконані безкоштовно, в тому числі 2 запити надійшло з Росії. Позитивно виконано 306 запитів.
Найбільша кількість запитів надійшла про :
• реорганізацію –88 % (від загальної кількості)
• наділ та приватизацію земельних ділянок – 9 %(від загальної кількості)
• також запити про скасування підприємницької діяльності, стажу роботи, обрання депутатами районної ради, про прийняття участі у виборах до місцевих рад.
На сайті Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації розміщено інформацію про архівний сектор.


Завідувач архівного сектору Т. О. Боліла
05.01.2018