Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


План архівного сектору Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації на 2018 рік

Головні завдання архівного сектору райдержадміністрації- на 2018 рік:
Реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району;
координація діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у питаннях архівної справи і діловодства; внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення їх обліку, зберігання та використання відомостей, що в них містяться; здійснення контролю за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечення додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.
Забезпечення зберігання, обліку і охорони: документів Національного архівного фонду з різними носіями інформації, переданих сектору державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності та об’єднаннями громадян, громадськими спілками, які діють (діяли) на території району;
документів особового походження;
друкованих, ілюстративних та інших матеріалів, що використовуються для довідково-інформаційної роботи;
облікових документів і довідкового апарату до них.
Організація роботи, пов’язаної з внесенням профільних документів до Національного архівного фонду або вилученням документів з нього незалежно від місця зберігання і форми власності на них.
Проведення в установленому порядку обліку, обстеження та аналізу
діяльності архівних установ, які створені на території району, незалежно від
форми власності та підпорядкування.
Інформування державного архіву Черкаської області про виявлення
архівних документів, що не мають власника або власник яких невідомий, а
також про здійснення продажу документів Національного архівного фонду з
метою реалізації переважного права держави на їх придбання.
Ведення обліку юридичних осіб та фізичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду та юридичних осіб, у діяльності яких не утворюються документи Національного архівного фонду, які перебувають у зоні комплектування архівного сектору Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації, на підставі затверджених списків.
Подання на затвердження державному архіву Черкаської області списків джерел формування Національного архівного фонду, які перебувають у зоні комплектування архівного сектору.
Перевірка роботи архівних підрозділів і служб діловодства державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, зокрема об’єднань громадян,

громадських спілок, релігійних організацій, з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи шляхом проведення планових та позапланових перевірок, надання зазначеним підрозділам і службам методичної допомоги в організації діловодства та зберіганні документів.
Надання консультаційно-методичної допомоги в організації діяльності архівних установ для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, та інших архівних документів, що не належать до Національного
архівного фонду (трудового архіву).
Ведення зведеного обліку архівних документів, що зберігають державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації району, подання належних відомостей про ці документи державному архіву Черкаської області.
Надання на договірних засадах послуг підприємствам, установам та
організаціям з упорядкування документів та використання відомостей, що
містяться в них, розроблення методичних посібників з архівної справи та
діловодства.
Створення і вдосконалення довідкового апарату до документів Національного архівного фонду.
Надання архівних довідок, копій документів та іншим шляхом задоволення запитів фізичних і юридичних осіб, перегляд в установленому порядку рішення про обмеження доступу до документів.
Вивчення, узагальнення і поширення досвіду роботи архівних установ.
1. 2. Пояснення до показників плану:
1.3 Оправлення та підшивка документів
- при проведенні перевірки наявності документів у фондах архівного сектору (далі - архів) та прийманні документів на постійне зберігання, виявлені документи з пошкодженими палітурками, що потребують заміни на нові з відповідним оформленням. (20 од.зб.)
1.6. Картонуваня документів:
- після акліматизації документи буде закардоновано. (494 од.зб.)
1.7. Перевіряння наявності документів:
- заплановано перевірити 3 фонди - 597 од.зб.
3. Формування НАФ та експертиза цінності документів. Організація зберігання документів в архівних підрозділах підприємств, установ і організацій:
- у зв’язку з ліквідацією 8 сільських рад в 2018 році 31 установа буде упорядковувати управлінську документацію, під час упорядкування проводиться експертиза цінності документів;
- до плану місячних занять та плану семінарів на 2018 рік внесені питання, що стосуються організації зберігання документів в архівних підрозділах, підприємств, установ та організацій.
3.1. Приймання на державне зберігання:
- управлінської документації (494 од. зб.);
- документів особового походження - не планується
3.2.1. Схвалення ЕПК :
- планується на розгляд ЕПК надіслати описи справ постійного зберігання 31 установи (з них 8 сільських рад) (415 од.зб.)
3.2.2. Погодження ЕПК:
- на розгляд ЕПК планується надіслати описи справ з особового складу 31 установи (з них 8 сільських рад) (197 од.зб.);
- 4 установам погодити номенклатури справ на 2018 рік ( 3 - новоствореним об’єднаним громадам);
- 4 положень про ЕК;
- 4 положення про архівний підрозділ.
3.5.1. Кількість проведених перевірянь підприємств, установ і організацій - 5
з них:
- провести 5 комплексних, перевірок стану архівної справи та діловодства в устоновах, підприємствах і організаціях;
4.2. виконання запитів:
- соціально-правового характеру – 200 запитів.
4.3 Підготовка виставок:
- до 100- річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки;
- до Дня незалежності України виставка «Незалежність: історія в документах»;
- до Дня пам’яті жертв Голодомору;
- до 80-х роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937- 1938 рр.;
- до 1030-річчя хрещення Київської Русі-України;
- до 100-річчя бою під Крутами.
1.3 Заходи, для реалізації пропозицій Укрдежархіву:
– виконання завдань і заходів, передбачених наказом Укрдержархіву від 15.08.2012 № 145 «Про посилення протипожежного захисту в архівних установах»;
– вжиття заходів щодо посилення охоронної безпеки архівних приміщень та забезпечення надійності експлуатації їх інженерних мереж та комунікацій;
– виконання завдань і заходів, передбачених Програмою здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду та таких, що підлягають включенню до нього, на 2009–2019 рр.;
- здійснення обліку та науково-технічного опрацювання домових книг протягом І півріччя 2018 р.;
– організацію обліку справ, не виявлених в процесі перевіряння наявності і стану справ, та складання списків справ, що знаходяться в розшуку;
– вжиття заходів щодо дотримання нормативних вимог до організації своєчасного обліку документів, що надходять на постійне зберігання, вивіряння та уточнення облікових документів;
– організацію виявлення унікальних документів НАФ, що зберігаються у музеях і бібліотеках, та внесення анотованих переліків унікальних документів НАФ музеїв і бібліотек на розгляд ЕПК держархіву області відповідно до наказу Укрдержархіву від 01.02.2012 № 17;
– постійне оновлення інформації власної веб-сторінки на веб-сайті райдержадміністрації;
– здійснення заходів щодо легалізації програмного забезпечення, що використовується в архівній установі; впровадження технологій резервного копіювання інформації з серверів та сховищ даних; організація заходів щодо захисту інформації в інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах;
- проведення заходів (семінарів, лекцій тощо) з впровадження у діяльності юридичних осіб, що перебувають у зоні комплектування архіву Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання;
– організацію практики студентів в архівному секторі;
– здійснення заходів щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції», організацію роботи з державними службовцями відповідно до Закону України «Про державну службу», проведення заходів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу;
- надання методичної допомоги об’єднаним територіальним громадам з питань архівної справи.


Завідувач архівного сектору Т. О. Боліла
28.12.2017