Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

 •  

  18 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться засідання позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
  На розгляд сесії виносяться питання:

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 13-13/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік»;
  - Про внесення змін до районної комплексної міжгалузевої Програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки»;
  - Про надання згоди на переведення на альтернативні види палива об'єктів районної комунальної власності.

  На сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Зуєнко В.Л., Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

   

  оприлюднено 14.08.2017

  Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.
  Рецепти виписують лікарі в наступних амбулаторіях:

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Спорт
Стан забезпечення державної політики у сфері фізичної культури та спорту
П'ятниця, 25 жовтня 2013, 08:05

Фізична культура і спорт є важливою складовою частиною виховного процесу дітей і підлітків, учнівської та студентської молоді і відіграють значну роль у зміцненні здоров’я, підвищенні фізичних і функціональних можливостей організму людини, забезпеченні здорового дозвілля, збереженні тривалості активного життя дорослого населення.

         Реалізація державної політики протягом останніх років обумовила певні позитивні зміни у сфері фізичної культури і спорту. Зокрема збережена ефективна система спортивних заходів, передусім комплексних та багатоступеневих змагань; зростає кількість громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для активного відпочинку і оздоровлення. Спортсмени району приймають активну участь в міжнародних змаганнях.

До послуг дітей та молоді в Корсунь-Шевченківському районі працює стадіон «Колос», 23 футбольних полів, підпорядковані навчальним закладам, 4 багатофункціональні спортивні майданчики для занять спортом різного напрямку, 2 спортивні майданчики з штучним покриттям, 4 дитячі ігрові майданчики для занять фізичною культурою і спортом.

Працює дитяча юнацько-спортивна школа відділу освіти, в якій сформовано і працює 7 відділень, а зокрема: баскетбол, футбол, пауерліфтинг, кіокушин-карате, дзюдо, самбо та легка атлетика. Всього в відділеннях ДЮСШ займається 365 дітей. В авторській школі ім.О.А.Захаренка с. Сахнівка функціонує плавальний басейн. Розвивається в позитивному напрямку футбол, зокрема наш район в Першості Черкаської області з футболу 2013 року команд першої ліги представляє команда «Урожай», учасниками Чемпіонату Черкаської області з футболу 2013 року серед ветеранських команд: «Ветеран-Рось» та «Ветеран-Колос». Представляють Корсунь-Шевченківський район у дитячо-юнацькій лізі дві вікові категорії: 1999-2000, 2001-2002 років народження. На першість району по футболу беруть участь району з футболу 8 команд, стали постійними товариські зустрічі з міні-футболу між підприємцями та державними службовцями. На наступному засіданні Федерації футболу Корсунь-Шевченківського району буде розглядатися питання про організацію першості району з міні-футболу.

Представники району на першості Черкаської області з боротьби дзюдо завоювали 11-перших місць, 12-других місць та 3-третіх. В місті Одеса проходив Чемпіонат Європи по бойовому самбо учасники від Корсунь-Шевченківського району вибороли 2 та 3 місця. В нинішньому році Болгарії відбувся Чемпіонат Світу по боротьбі самбо серед майстрів спорту учасником був тренер-викладач Нечипоренко М.Ф. який виборов 2 місце.

Кожного року в Моринському НВК проходить традиційний турнір з пляжного волейболу ім.Харковця, відбувся турнір з волейболу в смт Стеблів, школах району проводяться змагання з волейболу, футболу, баскетболу. В місті Корсунь-Шевченківський діє шаховий клуб «Данко».

Команда державних службовців району є постійним учасником спартакіади державних службовців.

До Дня фізичної культури та спорту на території ДЮСШ відбувся майстер-клас чемпіонів та призерів України з метання молоту та штовхання ядра,турнір з міні-футболу серед учнів 1999-2000 та 2001-2002рр.н.,спортсмени взяли участьу святковій ході з нагоди святкування дня міста.

Щорічно проходить змагання «Найспортивніше село» на призи районної ради.