Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови райдержадміністрації:

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Спорт
Стан забезпечення державної політики у сфері фізичної культури та спорту
П'ятниця, 25 жовтня 2013, 08:05

Фізична культура і спорт є важливою складовою частиною виховного процесу дітей і підлітків, учнівської та студентської молоді і відіграють значну роль у зміцненні здоров’я, підвищенні фізичних і функціональних можливостей організму людини, забезпеченні здорового дозвілля, збереженні тривалості активного життя дорослого населення.

         Реалізація державної політики протягом останніх років обумовила певні позитивні зміни у сфері фізичної культури і спорту. Зокрема збережена ефективна система спортивних заходів, передусім комплексних та багатоступеневих змагань; зростає кількість громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для активного відпочинку і оздоровлення. Спортсмени району приймають активну участь в міжнародних змаганнях.

До послуг дітей та молоді в Корсунь-Шевченківському районі працює стадіон «Колос», 23 футбольних полів, підпорядковані навчальним закладам, 4 багатофункціональні спортивні майданчики для занять спортом різного напрямку, 2 спортивні майданчики з штучним покриттям, 4 дитячі ігрові майданчики для занять фізичною культурою і спортом.

Працює дитяча юнацько-спортивна школа відділу освіти, в якій сформовано і працює 7 відділень, а зокрема: баскетбол, футбол, пауерліфтинг, кіокушин-карате, дзюдо, самбо та легка атлетика. Всього в відділеннях ДЮСШ займається 365 дітей. В авторській школі ім.О.А.Захаренка с. Сахнівка функціонує плавальний басейн. Розвивається в позитивному напрямку футбол, зокрема наш район в Першості Черкаської області з футболу 2013 року команд першої ліги представляє команда «Урожай», учасниками Чемпіонату Черкаської області з футболу 2013 року серед ветеранських команд: «Ветеран-Рось» та «Ветеран-Колос». Представляють Корсунь-Шевченківський район у дитячо-юнацькій лізі дві вікові категорії: 1999-2000, 2001-2002 років народження. На першість району по футболу беруть участь району з футболу 8 команд, стали постійними товариські зустрічі з міні-футболу між підприємцями та державними службовцями. На наступному засіданні Федерації футболу Корсунь-Шевченківського району буде розглядатися питання про організацію першості району з міні-футболу.

Представники району на першості Черкаської області з боротьби дзюдо завоювали 11-перших місць, 12-других місць та 3-третіх. В місті Одеса проходив Чемпіонат Європи по бойовому самбо учасники від Корсунь-Шевченківського району вибороли 2 та 3 місця. В нинішньому році Болгарії відбувся Чемпіонат Світу по боротьбі самбо серед майстрів спорту учасником був тренер-викладач Нечипоренко М.Ф. який виборов 2 місце.

Кожного року в Моринському НВК проходить традиційний турнір з пляжного волейболу ім.Харковця, відбувся турнір з волейболу в смт Стеблів, школах району проводяться змагання з волейболу, футболу, баскетболу. В місті Корсунь-Шевченківський діє шаховий клуб «Данко».

Команда державних службовців району є постійним учасником спартакіади державних службовців.

До Дня фізичної культури та спорту на території ДЮСШ відбувся майстер-клас чемпіонів та призерів України з метання молоту та штовхання ядра,турнір з міні-футболу серед учнів 1999-2000 та 2001-2002рр.н.,спортсмени взяли участьу святковій ході з нагоди святкування дня міста.

Щорічно проходить змагання «Найспортивніше село» на призи районної ради.