Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Архівний сектор

Місце знаходження:

19400, м. Корсунь-Шевченківський вул. Героїв Майдану 9, тел.2-17-19

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завідувач сектору:

Боліла Тетяна Олександрівна

Основні функції:

Архівний сектор Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації, підзвітний та підконтрольний голові районної держадміністрації та державному архіву Черкаської області.

Архівний сектр у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Державної архівної служби та державного архіву Черкаської області, розпорядженнями обласної держадміністрації та районної державної адміністрації, а також Положенням про архівний відділ.

Основні завдання:

• впровадження державної політики у сфері архівної справи та діловодства у районі;

• забезпечує зберігання, облік і охорону документів Національного архівного фонду, переданих відділу органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності та об’єднання громадян, які діють (діяли) на території району, документів особового походження, фотодокументів та аудіовізуальних документів, що мають значення для вивчення історії району, друкованих, ілюстрованих та інших матеріалів, що використовуються для довідково-інформаційної роботи, облікових документів і довідкового апарату до них;

• інформує державний архів області про виявлення архівних документів, що не мають власника або власник яких не відомий, а також про здійснення продажу документів Національного архівного фонду з метою реалізації переважного права держави на їх придбання;

• веде зведений облік архівних документів, що зберігають органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації району;

• проводить в установленому порядку облік, обстеження та аналіз діяльності архівів на підприємствах, установах, організаціях району незалежно від форми власності та підпорядкування;

• здійснення контролю за станом діловодства, забезпечення дотримання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи, в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування;

• надає консультативно-методичну допомогу в організації діяльності архівної установи для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, на-громаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на території району та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (трудового архіву);

• передає державному архіву області у визначені ним терміни документи та довідковий апарат до них для постійного зберігання;

• видає архівні довідки, копії документів та іншим шляхом задовольняє запити фізичних і юридичних осіб, переглядає в установленому порядку рішення про обмеження доступу до документів, забезпечує у разі виявлення в архівних документах недостовірних відомостей про особу на вимогу фізичних осіб доручення до архівних документів письмового обґрунтованого спростування чи додаткових відомостей про особу.

Розпорядок роботи:

понеділок-четвер 8.00-17.15

п’ятниця 8.00 – 16.00

обідня перерва 13.00-14.00

Архівний відділ виконує запити щодо:

1.обрання депутатами місцевих рад (сільських, селищної, міської, районної);

2.підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно

3.виділення земельних ділянок під будівництво об’єктів господарства, установ, закладів, житлових будівель;

4.виділення житла;

5.ведення в експлуатацію будівель та господарських споруд, тощо;

6.реорганізації колгоспів.

Довідки, видані архівним сектром, є підставою для отримання передбачених законодавством пільг та компенсаційних виплат.

Заяви приймаються безпосередньо у архівному секторі або надсилаються за адресою:

Архівний відділ Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації

вул. Героїв Майдану, 9

м. Корсунь – Шевченківський 19400

У заяві зазначається:

1. прізвище, ім’я, по-батькові, адреса заявника;

2. з якого приводу звертається до архіву (додається ксерокопія документів – паспорта, до адвокатських запитів додаються копія договору на надання правових послуг адвоката та копія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, тощо)

Заяви без зазначення адреси та підпису заявника архівом не розглядаються.

При подачі заяви особисто обов’язково потрібно мати при собі паспорт.

У разі відсутності в архіві документів, необхідних для підтвердження запитуваних відомостей. Надаються відповіді про відсутність документів, рекомендації щодо їх місцезнаходження (якщо такі відомості є в архівному відділі) та подальшого пошуку інформації, які дають можливість підтвердити потрібні факти іншим шляхом.

Для підтвердження трудового стажу, розміру заробітної плати, навчання слід звернутися до тієї установи, організації, підприємства, навчального закладу, де особа працювала чи навчалася. Документи з особового складу (накази, особові рахунки, особові справи, відомості нарахування заробітної плати) зберігаються в установах, підприємствах, організаціях протягом 75 років і не підлягають переданню на зберігання до архівної установи.

Якщо установи, організації, підприємства, що розташовані реорганізовані або ліквідовані слід звернутися до правонаступника або організації вищого рівня, куди і мають передаватися документи з особового складу. В разі відсутності такої організації документи передаються на зберігання до архівної установи ( наразі –це Трудовий архів Корсунь-Шевченківського району, що розташований за адресою: вул. Червоноармійська,9 м. Корсунь-Шевченківський)

Інформацію щодо місця знаходження документів ліквідованих установ можна отримати:

• в архівному секторі Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації (2-17-19)

• у трудовому архіві (2-45-04)

• у стола довідок держархіву Черкаської області 313732

У архівному секторі Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації зберіга-ються документи Національного архівного фонду тільки з 1981року, документи по 1980рік передано до держархіву Черкаської області за адресою: 18015 вул. Благовісна ,244-а м. Черкаси. 

Архівний сектор Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації не виконує генеалогічні запити (за відсутністю таких відомостей). Такі запити ви-конує держархів Черкаської області (т.313732 стіл довідок).