Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від
  24 липня 2018 року
                                                                                                                                            №  64
  м. Корсунь-Шевченківський

  Про скликання 31-ї сесії
  районної ради сьомого скликання

  Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради:
  1. Скликати 31-шу сесію районної ради сьомого скликання 29 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради.

  2. На розгляд сесії внести питання:
  - «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року № 25-1/VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» зі змінами;
  - Про програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів у випадку виникнення вогнища захворювання в Корсунь-Шевченківському районі на 2018-2020 роки;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 11 серпня 2017 року № 20-2/VІI «Про затвердження Програми організації гарячого харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік» за 2017-2018 навчальний рік;
  - Про хід виконання рішення районної ради від 05.08.2015 № 45-12/VI «Про Програму по ліквідації амброзії полинолистої на території Корсунь-Шевченківського району протягом 2015-2018 років» за 6 місяців 2018 року;
  - Про оренду комунального майна;
  - Інші.

  3. На сесію запросити депутатів Черкаської обласної ради Зуєнка В.Л., Веретільніка В.В., Галушко В.М.,голову та першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, членів колегії райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

  Заступник голови районної ради                        П.Т.Пустільнік

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких джерел Ви черпаєте інформацію про діяльність політичних партій та органів виконавчої влади?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Головний спеціаліст у справах сім'ї, молоді та спорту

Федірко Ольга Олександрівна

Місце знаходження:

19400, м.Корсунь-Шевченківський, вул.Героїв Майдану,9

Основні функції :

- бере участь у реалізації державної політики зпитань сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту, рівності прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сім'ї, торгівлі людьми, організації оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді.

- готує пропозиції до проектів державних цільових, галузевих та регіональних програм щодо поліпшення становища сім'ї, дітей і молоді, відпочинку і дозвілля дітей та молоді, розвитку фізичної культури та спорту.

- розробляє і подає на розгляд райдержадміністрації

пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення ви-конання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища сім’ї, дітей і молоді, розвиток фізичної культури та спорту.

- готує пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правової бази з

питань, що належать до його компетенції і в установленому порядку вносить їх на

розгляд райдержадміністрації та управління.

- сприяє, у межах своїх повноважень, виконанню програм (проектів), розроблених дитячими, молодіжними та іншими громадськими організаціями.

- готує та подає в установленому порядку райдержадміністрації, управлінню аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції.

- координує в межах своїх повноважень здійснення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей і молоді, самостійно виконує відповідні програми, сприяє збереженню та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів.

- здійснює координацію діяльності і контроль за організацією виїзду груп дітей на відпочинок і оздоровлення за кордон.

- удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку та відбору та-лановитих і обдарованих дітей та молоді, сприяє їх підтримці.

- організовує та бере участь у проведенні олімпіад, спартакіад, конкурсів, турнірів, виставок, фестивалів творчості, конференцій, форумів, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього рівня дітей та молоді.

- координує діяльність центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, визначає пріоритетні напрями проведення соціальної роботи;

- сприяє працевлаштуванню та зайнятості молоді, розвитку молодіжної підприємницької діяльності.

- здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності батьків і дітей, забезпечення соціального і пра-вового захисту сімей.

- координує, контролює та забезпечує, у межах своїх повноважень, вико-нання державних цільових програм з питань протидії торгівлі людьми, вносить пропозиції щодо необхідності створення реабілітаційних центрів для осіб, що постраждали від торгівлі людьми, надає їм консультаційно-методичну допомогу.

- надає в межах своїх повноважень багатодітним сім’ям та сім’ям, що опи-нилися у складних життєвих обставинах, підприємствам, установам та організаціям, об’єднанням громадян та окремим громадянам методичну допомогу з питань запобігання насильству в сім’ї, забезпечує організацію діяльності спеціалізованих установ для запобігання насильству в сім’ї.

- забезпечує у межах своїх повноважень розроблення і здійснення заходів, спрямованих на розв'язання житлово-побутових та інших соціальних проблем молоді, молодих сімей, сприяє забезпеченню молоді з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом.

- вживає в межах своїх повноважень заходів до утвердження здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі, проводить інформацій-но-просвітницьку роботу щодо протидії поширенню соціально небезпечних хво-роб серед дітей і молоді.

- забезпечує формування і затвердження календарних планів проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів, єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів району;

- затверджує положення про змагання та проводить районні змагання і на-вчально-тренувальні збори у межах коштів, виділених на розвиток фізичної культури та спорту.

- здійснює контроль за діяльністю спортивних шкіл.

- прияє збереженню і розвитку мережі фізкультурно-спортивних закладів, вживає заходів до їх кадрового комплектування та зміцненню матеріально-технічної бази.

- здійснює у межах своїх повноважень контроль за організацією та проведенням заходів з фізичної культури і спорту в районі.

- порушує в установленому порядку клопотання про відзначення спорт-сменів, тренерів та працівників сфери фізичної культури і спорту державними нагородами, присвоєння їм спортивних звань, а також про призначення стипендій Президента України олімпійським, паралімпійським та дефлімпійським чемпіонам, видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту, стипендій і премій Кабінету Міністрів України, грантів Президента України обдарованій молоді.

- вживає заходів для забезпечення розвитку мережі центрів фізичного здо-ров’я населення „Спорт для всіх”, здійснює контроль за їх діяльністю.

- забезпечує у межах своїх повноважень організацію і сприяє активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах, розвитку самодіяльного масового спорту, спорту ветеранів.

- здійснює контроль за дотриманням організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості законодавства з питань соціального захисту сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури і спорту, стандартів спортивної класифікації.

- вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи у сфері сім'ї, ді-тей, молоді, фізичної культури і спорту, проводить з цією метою методичні та науково-практичні семінари, конференції, інші заходи.

- сприяє залученню коштів підприємств, установ та організацій для соціальної підтримки сім’ї, дітей і молоді, розвитку фізичної культури та спорту.

- взаємодіє з місцевими осередками громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості згідно з укладеними договорами.

- організовує в межах своїх повноважень роботу з підготовки спортивного резерву, сприяє збереженню, вдосконаленню та розширенню мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі спортивних шкіл для інвалідів, шкіл олімпійського та паралімпійського резерву, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, контролює організацію навчально-тренувального процесу.

- забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, здійснення контролю за її збереженням.

- виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.

 

Основні завдання :

- забезпечення реалізації в районі державної політики стосовно сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту;

- виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім'ї, дітей, молоді, розвитку фізичної культури та спорту, рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді, запобігання насильству в сім’ї, торгівлі людьми, організації оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді;

- координація діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики стосовно сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту;

- сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні;

- сприяння громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжним, дитячим та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім’ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту;

- забезпечення підготовки і проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів;

- організація і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя;

- сприяння розвитку олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху;

- сприяння міжнародному співробітництву з питань сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту.

 

Розпорядок роботи:

Понеділок - четвер : 8.00 – 17.15

П’ятниця: 8.00 – 16.00

Обідня перерва: 13.00 - 14.00