Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30, (096 ) 24-34-206 «Гаряча лінія» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах. Телефон (04735) 2-01-30, моб.096-24-34-206, "Гаряча лінія" для повідомлення про факти порушень чинного законодавства у сфері благоустрою 096-34-00-003

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто є найбільш гострими?

 

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Аграрна біржа
Гідність, воля і перемога
Державний фонд
УКРГАЗБАНК
Черкаська облдержадміністрація
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
ремонт


Прийом громадян

Прийом громадян

Назва ради

П.І.Б. депутата

День прийому

Година прийому

Місце

прийому

1

2

3

4

5

6

1

Корсунь-Шевченківська міська рада

Левандовський Володимир Петрович

остання п’ятниця місяця

900-1200

Адміністра-

тивне приміщення районної

ради

Кириченко Олександр Михайлович

2-ий понеділок місяця

900-1100

Антонов Дмитро Володимирович

4-та п’ятниця місяця

1430-1600

Пустільнік Петро Тимофійович

1-й понеділок місяця

1000-1200

Сливка Василь Петрович

2-й понеділок місяця

1600-1800

 

Байда Наталія Олександрівна

2-а середа місяця

1200-1300

 

Новохацький Олександр Вікторович

2-й вівторок місяця

900-1200

 

2

Стеблівська селищна рада

Дискант Олександр Миколайович

2-га субота місяця

1000-1200

Приміщення селищної ради

3

Бровахівська сільська рада

Мисько Віктор Михайлович

2-га п’ятниця місяця

900-1100

Приміщення сільської ради

 

2-га середа місяця

900-1100

4

Виграївська сільська рада

Матвієнко Олександр Олександрович

остання п’ятниця місяця

1000-1400

Приміщення сільської ради

5

Дацьківська сільська рада

 

щопонеділка

1000-1200

Приміщення сільської ради

6

Деренковецька сільська рада

Григоренко

Олександр   Миколайович

1-а п’ятниця місяця

900-1100

Приміщення сільської ради

 

1-ий понеділок місяця

1000-1200

7

Драбівська сільська рада

Гайдай

Анатолій Іванович

2-ий понеділок місяця

1000-1200

Приміщення сільської ради

8

Зарічанська сільська рада

Поковба

Іван Михайлович

4-ий четвер місяця

1000-1200

Приміщення сільської ради

9

Завадівська сільська рада

Веретільник Яна Віталіївна

1-ий понеділок   місяця

900-1100

Приміщення сільської ради

10

Квітчанська сільська рада

Прохоренко Микола Якович

2-ий, 3-ій четвер місяця

1600-1700

Приміщення сільської ради

11

Кичинецька сільська рада

Гладишенко Володимир Андрійович

4-та п’ятниця місяця

1400-1600

Приміщення сільської ради

12

Кіровська сільська рада

Савчук Галина Кузьмівна

4-та середа місяця

1400-1600

Приміщення сільської ради

13

Комарівська   сільська рада

Пустільнік Петро Тимофійович

2-ий четвер місяця

900-1100

Приміщення сільської ради

Карпов Євгеній Юрійович

2-а пятниця місяця

1200-1300

14

Кошмаківська сільська рада

Заболотній Валерій Іванович

1-а середа місяця

900-1100

Приміщення сільської ради

15

Моринська сільська рада

Портянко Володимир Борисович

3-ій четвер місяця

1000-1200

Приміщення сільської ради

16

Нетеребська   сільська рада

Казимір Ірина Василівна

1-а середа місяця

900-1000

Приміщення сільської ради

17

Петрушківська сільська рада

Степаненко Оксана Миколаївна

1-а середа місяця

800-1000

Приміщення сільської ради

18

Пішківська сільська рада

Горбенко

Василь Васильович

щовівторка

900-1600

Приміщення сільської ради

Минзар Микола Павлович

1-а п’ятниця

900-1300

19

Сахнівська сільська рада

Карпов Євгеній Юрійович

3-а пятниця місяця

1200-1300

Приміщення сільської ради

20

Селищенська сільська рада

Шульга Сергій Михайлович

1-ий понеділок місяця

900-1200

Приміщення сільської ради

21

Сидорівська сільська рада

Мідянка Іван Андрійович

2-й вівторок місяця

900-1100

Приміщення сільської ради

22

Сотницька сільська рада

Войтик Спартак Володимирович

1-ий четвер місяця

1400-1800

Приміщення сільської ради

23

Сухинівська сільська рада

Томіленко Василь Володимирович

4-та п’ятниця місяця

900-1200

Приміщення сільської ради

24

Черепинська сільська рада

Чередніченко

Сергій Михайлович

3-ій вівторок місяця

900-1000

Приміщення сільської ради

25

Шендерівська сільська рада

Моренко Григорій Володимирович

щовівторка

1400-1600

Приміщення сільської ради

Педченко Сергій Іванович здійснює прийом громадян Корсунь-Шевченківського району в адміністративному приміщеннірайонної ради в 1-ий понеділок місяця з 900 до 1100.

Голова районної ради                                                                   В.І. Заболотній