Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, роботу діючого голови районної ради:

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Звіт про відстеження РА №6-21 14 03 07

                                                       Звіт
                  про базове відстеження результативності регуляторного акта
1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:
Рішення «Про оренду комунального майна» від 14.03.2007 року № 6-21
2. Назва виконавця заходів з відстеження – виконавчий апарат районної ради
3. Цілі прийняття акта.
цей акт прийнятий з метою підвищення ефективності використання майна районної комунальної власності та збільшення надходжень до районного бюджету від оренди цього майна.
4. Строк виконання заходів з відстеження.
Відстеження проводилось у строк з 20.09.2011 р. по 20.10.2011 р.
5. Тип відстеження – базове.
6. Методи одержання результатів відстеження.
Отримання результатів відстеження досягнуто шляхом аналізу ефективності використання майна районної комунальної власності, надходжень до бюджету від оренди майна .
7. Дані на основі яких відстежувалась результативність та способи одержання даних.
Відстеження результативності регуляторного акта проводилося відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308, шляхом аналізу фактичних надходжень від оренди майна на рахунки суб’єктів господарювання та районного бюджету.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.
Враховуючи, що базове відстеження здійснюється на підставі фактичних надходжень від оренди діючий регуляторний акт не можна вважати досконалим, він не відповідає вимогам внесених змін до законодавства України, зокрема, Закону України «Про оренду державного та комунального майна» (Законом України від 21.04.11 №3269-УІ),постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» (постановою КМУ від 31.08.2011р. N 906).
9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Акт потребує визнання таким, що втратив чинність і прийняття нового акта, який буде відповідати чинному законодавству України, забезпечить збільшення надходжень до районного бюджету.

Радник голови районної ради
з питань соціально- економічного
розвитку територій та здійснення
економічних реформ, приватизації
та власності                                                                   В.А. Яресько 

                                                                                        20.10.2011