Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya

 

 

«Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

 • Відповідно до статей 46,55,56,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 21 Регламенту роботи Корсунь-Шевченківської районної ради, враховуючи звернення депутатів районної ради та подання районної державної адміністрації 21 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного будинку районної ради скликається 32-га позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

  На розгляд позачергової сесії виносяться питання:

  - Про звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення;
  - Про створення комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження граничної чисельності працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області;
  - Про затвердження Порядку призначення на посаду директора та затвер-дження Порядку призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області.

  На позачергову сесію запрошуються депутати Черкаської обласної ради Веретільнік В.В., Галушко В.М., голова та перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

  Оприлюднено 18.09.2018

  Детальніше...
 • 17 вересня 2018 року з 9 год. до 13 год. в адміністративному приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради планується виїзний прийом громадян начальником управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

  Детальніше...
 • ОГОЛОШЕННЯ


  У зв'язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.
  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):


  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"


  підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

  В Корсунь-Шевченківському районі діє урядова програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ» по відшкодуванню вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  Для отримання рецептів Вам необхідно звернутися до сімейного лікаря.

  Детальніше...

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Інформує Мін'юст

minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


№ 45 від 29.07.2016 Про застосування системи електронних закупівель

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 29 липня 2016 року                                                                                                                                 № 45
м. Корсунь-Шевченківський

Про застосування системи електронних закупівель

     Відповідно до статті 55,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, формування конкурентного середовища та запобігання проявам корупції і зловживання службовим становищем:

1. Затвердити Положення про порядок придбання товарів, робіт і послуг через систему електронних закупівель (додається).
2. Виконавчому апарату Корсунь-Шевченківської районної ради здійснювати процедури закупівлі товарів, робіт і послуг шляхом електронного реверсивного аукціону через систему електронних закупівель з 01 серпня 2016р.
3. Комунальним підприємтсвам, створеним районною радою:
- забезпечити виконання Закону України «Про публічні закупівлі»;
- визначити відповідальних осіб за впровадження системи електронних закупівель, надавши до районної ради копії документів.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради.

Голова районної ради                                                                 В.І.Заболотній

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження
голови районної ради
від 29.07.2016 № 45

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок придбання товарів, робіт і послуг через
систему електронних закупівель

1.Загальні положення
1.1. Це Положення встановлює загальний порядок придбання товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо здійснення процедур закупівель через електронну систему (далі - Закон).
1.2. У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
електронний майданчик - апаратно-програмний комплекс (програмне забезпечення), що функціонує в мережі Інтернет, який є частиною системи електронних закупівель, та забезпечує закупівельникам безоплатну реєстрацію та користування сервісами системи електронних закупівель з автоматичним обміном інформацією щодо процесу закупівлі товарів на електронних майданчиках;
електронний реверсивний аукціон - процес пониження ціни пропозицій учасників, починаючи з найвищої до найнижчої, що проводиться в три раунди. Під час електронного реверсивного аукціону кожному учаснику забезпечується доступ до інформації стосовно цін, запропонованих учасниками, та їх місцезнаходження;
замовники - розпорядники коштів районного бюджету, комунальні підприємства та установи, що відповідно до Закону мають потребу у закупівлі товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів;
користувач системи - будь-яка фізична або юридична особа, яка зареєструвалась в системі електронних закупівель;
система електронних закупівель (далі - система) – програмний комплекс, розроблений та призначений для автоматизації відбору постачальників товарів, робіт і послуг визначених замовником шляхом проведення електронного реверсивного аукціону. Система складається з бази даних, модулю електронного реверсивного аукціону та електронних майданчиків, через які здійснюється доступ до системи. Система повинна бути загальнодоступною і гарантувати недискримінацію та рівний доступ до інформації всім користувачам;
закупівлі - процес здійснення закупівель товарів, робіт і послуг на електронних майданчиках (торги);
учасники – фізичні та юридичні особи, що є користувачами системи, які подали в електронному вигляді пропозицію для участі в закупівлях, оголошених замовником.

 

2. Сфера застосування Положення
2.1. Це Положення застосовується для закупівлі товарів, робіт і послуг вартістю від 50 000 грн., для яких існує постійно діючий ринок, за умови, що вартість таких товарів, робіт і послуг не перевищує межі, встановлені Законом України "Про публічні закупівлі".
2.2. Дія цього Положення не поширюється на закупівлю товарів, робіт і послуг:
2.2.1. Стосовно яких відсутня конкуренція на відповідному ринку, внаслідок чого закупівля може бути проведена лише у одного постачальника, за відсутності при цьому альтернативи.
2.2.2. Стосовно яких замовником було відмінено процедуру закупівлі у зв'язку із відсутністю пропозицій від учасників.
2.2.3. З розрахунково-касового обслуговування при здійсненні банківських операцій.
2.2.4. Закупівля яких здійснюється для підготовки і проведення виборів та референдумів.
2.2.5. Товарів і послуг, які мають складний/спеціалізований характер.

3. Реєстрація в системі електронних закупівель
3.1. Замовник реєструється в системі відповідно до Регламенту роботи електронного майданчика, обраного ним.
3.2. Замовник має право зареєструватись на декількох електронних майданчиках.

4. Порядок здійснення закупівель
4.1. Замовник з метою придбання визначених товарів, робіт і послуг оприлюднює в системі оголошення про проведення закупівель.
4.2. В оголошенні про проведення закупівель замовник має право зазначити:
4.2.1. Найменування замовника, код за ЄДРПОУ, місцезнаходження.
4.2.2. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувану вартість.
4.2.3. Найменування предмета закупівлі та код відповідно до чинного класифікатора продукції та послуг.
4.2.4. Кількість товарів.
4.2.5. Місце поставки.
4.2.6. Строк поставки.
4.2.7. Технічні вимоги та спосіб їх підтвердження.
4.2.8. Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження.
4.2.9. Дата та час закінчення подання запитів на уточнення та/або запитань щодо закупівель.
4.2.10. Дата, час початку подання пропозицій.
4.2.11. Дата, час закінчення подання пропозицій.
4.2.12. Дата, час проведення електронного реверсивного аукціону та його умови (крок аукціону може становити 0, 5 - 3% очікуваної вартості закупівлі).
4.2.13. Іншу необхідну інформацію.

4.3. Технічні вимоги до предмета закупівлі та/або кваліфікаційні вимоги до учасників процедури закупівлі зі способами їх підтвердження можуть також зазначатися замовником в окремому документі, який одночасно опубліковується з оголошенням про проведення закупівель (документація закупівель). Вказані вимоги не повинні носити дискримінаційний характер та сприяти зниженню конкуренції. У разі якщо технічні вимоги обґрунтовано містять посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, джерело походження товару або виробника, замовник може зазначити "або еквівалент".
4.4. Одночасно з розміщенням оголошення про проведення закупівель замовник повинен оприлюднити в системі документацію закупівель (за наявності), проект договору або істотні умови договору.
4.5. Замовник визначає строк початку подання пропозицій, що повинен становити не менше 3 робочих днів і не більше 7 робочих днів з моменту оприлюднення оголошення про проведення закупівель.
У разі, якщо впродовж цього періоду замовник отримує запитання, уточнення від користувачів системи щодо технічних вимог до товару та/або вимог до кваліфікації учасників, замовник повинен надати через систему відповідь протягом двох робочих днів з моменту їх розміщення в системі.
У разі необхідності замовник може внести відповідні зміни до технічних вимог та/або вимог до кваліфікації учасників та оприлюднити їх в системі.
4.6. Замовник визначає строк закінчення подання пропозицій, що повинен становити не менше ніж 3 робочих дні та не більше ніж 5 робочих днів з моменту початку подання пропозицій.
4.7. Ранжування всіх поданих пропозицій здійснюється системою автоматично за ціною, формуючи рейтинги позиції учасників. Дана інформація автоматично оприлюднюються системою одразу після завершення електронного реверсивного аукціону.
4.8. Замовник в строк, що становить не більше ніж 5 робочих днів з дня закінчення електронного реверсивного аукціону, аналізує визначену системою пропозицію з найнижчою ціною на предмет відповідності учасника, що її подав, вимогам до кваліфікації учасників, а запропонованого товару, роботи чи послуги – технічним вимогам зазначеним в оголошенні та/або документації закупівель.
У разі, відповідності пропозиції учасника вимогам замовника, які зазначені у оголошенні про проведення закупівель та/або документації закупівель, такий учасник визнається переможцем закупівель.
Пропозиції інших учасників у такому випадку не розглядаються.
У разі якщо пропозиція учасника не відповідає технічним вимогам та/або вимогам до кваліфікації учасників, Замовник відхиляє пропозицію. Підстави відхилення оприлюднюються в системі протягом 1 робочого дня з дня прийняття такого рішення.
У разі відхилення пропозиції учасника, який запропонував найнижчу ціну, в такому ж порядку розглядається наступна пропозиція з найнижчою ціною, визначена системою.
Якщо, після відхилення не залишиться жодних пропозицій закупівля ви-знається такою, що не відбулась.

Документи, що підтверджують відповідність вимогам до кваліфікації учасників та/або відповідність технічним вимогам надаються замовнику переможцем у разі, якщо така вимога була визначена в оголошенні про проведення закупівель
4.9. Інформація про визначення переможця обов'язково оприлюднюється замовником в системі в день прийняття ним рішення про визначення переможця.
4.10. Договір про закупівлю укладається між замовником і переможцем не раніше ніж через 2 робочих днів та не пізніше 10 робочих днів з моменту оприлюднення інформації про визначення переможця з врахуванням положень розділу 5 цього Положення.
4.11. Після укладення договору про закупівлю замовник зобов'язаний його оприлюднити в системі впродовж 3 робочих днів з моменту його укладання.
4.12. У випадку неукладення договору з вини переможця протягом строку, визначеного в пункті 4.9 вище, замовник проводить розгляд пропозиції наступного учасника, якого визначила система з тих, що залишилися, та діє у порядку, передбаченому в пунктах 4.7-4.10 Положення.

5. Усунення порушень (скарги)
В процесі проведення закупівель у випадку виявлення порушень Учасни-ком, Спостерігачем або Користувачем системи, вказані особи можуть звернутися до Замовника та Органу оскарження зі зверненням щодо усунення порушення у порядку, визначеному розділом 15 Регламенту роботи системи, який розміщено на сайті http://prozorro.org.

Керуюча справами
районної ради                                                         О.А.Рябик

 

 

 

 

 

оприлюднено 31.08.2016