MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Оголошення про конкурс

конкурс

 Корсунь-Шевченківська районна рада повторно оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області, яка розташовуватиметься за адресою: 19402, Україна, Черкаська область, місто Корсунь-Шевченківський, вулиця Академіка Захаренка, 2.
Умови оплати праці передбачено Постановою КМУ від 30.08.2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Відповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 4546,00 грн.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр»:
- вища освіта за освітнім ступенем магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»)»;
- стаж роботи не менше п’яти років за фахом;
- знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
- володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
- вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.
Особам, які бажають взяти участь у конкурсі та відповідають вищевказаним кваліфікаційним вимогам, слід подати такі документи:
- заяву про участь у конкурсі (написану власноручно) до якої додається резюме у довільній формі;
- копію паспорта громадянина України;-
- особистий листок з обліку кадрів, фото 3х4;
- копію документа про вищу освіту;
- копію трудової книжки, що засвідчує досвід роботи;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
- інші документи, які, на думку претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.
Документи для участі в конкурсі подаються особисто у строк до 16-00 години 06.12.2018 року за адресою: 19402, Черкаська область, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану,9, Корсунь-Шевченківська районна рада (приймальна) .
Конкурсний відбір проводиться в актовому залі у приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради 14 грудня 2018 року, початок о 10-00 годині.
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
За додатковою інформацією звертатись за тел.2-39-66 до секретаря конкурсної комісії Бабенка Василя Михайловича або електронну адресу районної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .