Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Новітні сервіси у сфері державної реєстрації актів цивільного стану успішно крокують Корсунщиною Друк e-mail
Четвер, 26 жовтня 2017, 07:56

alt

Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану нагадує, що у відділі прдовжують діяти новітні сервіси Мін’юсту, які наближують адміністративні послуги до громадян, дають можливість подавати зяви, отримувати роз'яснення з питань державної реєстрації без відвідування відділу та підвищують довіру до документів, які видаються компетентними органами України.

До відділу можна подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. Прийом заяв на державну реєстрацію актів цивільного стану в режимі он-лайн здійснюється через веб-портал « Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
Завдяки реалізації цього проекту громадяни мають можливість не виходячи з дому:
- подати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану;
- оплатити послуги відділу державної реєстрації актів цивільного стану з використанням; платіжних систем у режимі он-лайн;
- здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
- отримати консультації працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через веб-портал заяв або звернень.
Для отримання документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян повторно, необхідно використовувати «Он-лайн будинок юстиції». Задля зручності користувачів на порталі сервісу розміщена інструкція з отримання кожної запропонованої послуги, а також є опція «Залишити відгук».
Громадяни Корсунь-Шевченківського району також мають можливість використовувати електронний сервіс проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України і призначених для використання на території інших держав.
Плата за надання послуг з проставлення апостиля для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства - 51 грн. за один документ.
Від унесення плати звільняються інваліди 1-ої і 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи та діти- сироти у разі проставлення апостиля на документах, що стосується безпосередньо цих громадян.
Також нагадуємо про можливість державної реєстрації народження та отримання свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому відділенні Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні. Так, починаючи з 01.01.2017 року, цією послугою скористалися 86 молодих мам. Також, під час прийому документів громадянам ромської національної меншини постійно наголошується про необхідність державної реєстрації народження їх дітей.
За бажанням батьків чи одного з них, документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі ДРАЦС, так і в пологовому відділенні. Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, батьки дитини, усиновлювачі або інші законні представники дитини подають:
-заяву про реєстрацію місця проживання малолітної дитини за формою;
-свідоцтво про народження;
-квитанцію про сплату адміністративного збору.
У випадку реєстрації новонародженої дитини згідно ч. 1 статті 135 Сімейного кодексу України, надається Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження згідно частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України.
Отже, Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області ще раз наголошує, що сервіси Міністерства юстиції України – це доступно, зручно та швидко для кожного громадянина України.


За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану