Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які питання, на Вашу думку, проблемні у Вашому населенному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбудеться презентація роману Друк e-mail
Четвер, 26 жовтня 2017, 13:45

alt

27 жовтня о 12 годині районна бібліотека запрошує на зустріч з письменником Максом Кідруком та презентацію його роману «Не озирайся і мовчи».
Макс Кідрук – український письменник, мандрівник і популяризатор наук. Автор книжок «Твердиня», «Жорстоке небо», дилогії «Бот», а також роману «Зазирни у мої сни».
Упродовж останніх 6-ти років він презентує свої нові романи по всій Україні. У цьому році Макс замахнувся на 100 українських міст (до його списку потрапив і наш Корсунь) зі своїм презентаційним туром, де буде представляти свою нову книгу «Не озирайся і мовчи» - містичний роман з елементами жахів і техно. У книзі порушується проблема спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.

Саме спілкування з автором, який щоразу збирає повні зали шанувальників його творчості - вже подія. Його презентації завжди цікаві, надзвичайно інформаційні і з гумором. Говорить про все! Про шлях, який пройшов від «технаря» із Королівського технологічного інституту у Стокгольмі до письменника сучасної української літератури. Приємно дивує, перетворюючи класичну зустріч зі своїми прихильниками на справжню презентацію-відкриття із науково-енциклопедичним присмаком.
Тридцятитрьохрічний письменник з модельною зовнішністю, не давить своїм інтелектом, а лише доступно пояснює все, що відбувається навколо нас та з нами самими крізь призму науки. Оскільки Макс – матеріаліст, скептик та атеїст, йому це добре вдається.
Тож запрошуємо вас 27 жовтня о 12.00 в читальний зал районної бібліотеки.

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації