Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбувся фестиваль аматорської народної творчості Друк e-mail
Понеділок, 13 листопада 2017, 11:19

alt

Любов і пісня зігрівають наше життя, і саме пісня приносить нам найбільшу радість.
Насолодитись звучанням української пісні мали змогу її шанувальники на заключному концерті районного фестивалю аматорської народної творчості «Диво калинове», який відбувся 5 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народної творчості і був присвячений 100-річчю Української революції.

Про великий інтерес корсунців до народного мистецтва свідчив заповнений зал районного будинку культури, а про успіх концерту – шалені оплески глядачів після кожного номеру.
Напередодні фестиваль відбувся в закладах культури району. Його мета – виявлення та розкриття талантів учасників всіх вікових категорій, підтримка аматорів-виконавців, популяризація і розвиток українського, народного, сучасного естрадного мистецтва та аматорської пісні.

alt

При перегляді виступів колективів зверталась увага на виконавську майстерність, культуру сцени, масовість учасників, сценічні костюми, різноплановість жанрів та якість виконання. Тож, було відмічено значне підвищення виконавської майстерності колективів. Приємно, що в нашому районі  є багато саме таких колективів, яким можна дати високу оцінку: Деренковецького, Квітчанського, Стеблівського, Селищенського, Драбівського, Сухинівського, Нетеребського, Сахнівського сільських будинків культури.

alt

Заключний концерт розпочався з виступу хору Квітчанського СБК. Потім відбулася найприємніша частина заходу, де прозвучали вітання учасникам фестивалю та всім працівникам культури з нагоди професійного свята від заступника голови Корсунь-Шевченківської районної ради Петра Пустільніка, міського голови Олександра Гайдая та начальника відділу культури райдержадміністрації Ірини Трунцевої, після яких відбулося нагородження дипломами працівників культури та аматорів народної творчості.
Потому розпочався концерт за участю кращих колективів району. Програма була насичена піснями, запальними танцями, веселими гуморесками, віршами, її представили учасники закладів культури Деренковця, Квіток, Гарбузина, Кошмака, Селища,Киченців , Хильок, Пішок, Переможенців, Сидорівки, Драбівки, Стеблева, Сахнівки, Нетеребки, Нехвороща, Моринців.

alt

Самобутність, тонкий колорит українських пісень доносили до глядачів учасники колективів, а нагородою за їхні виступи були щирі оплески глядачів у залі. Приємно, що самодіяльні колективи поповнюють молоді таланти, відроджуються народні звичаї, які виховують любов до рідного краю.
Відділ культури районної державної адміністрації висловлює особливу вдячність сільським головам та керівникам територіальних об’єднаних громад Стеблева, Набутова, Селища та старостам прилеглих до них сіл за підтримку працівників культури та допомогу у вирішенні їхніх проблем. Адже результатом такої співпраці є подальший розвиток та збереження народного мистецтва на селі.
Дякуємо тим, хто всупереч життєвим негараздам, економічним проблемам співає, береже народне пісенне джерело, хто плекає любов до пісні і передає її дітям, онукам. Всім учасникам народної творчості бажаємо сил і наснаги, здоров’я, творчих злетів та сімейного благополуччя у ваших родинах. Співайте, хай ваша пісня дзвенить і росяними ранками, і зоряними вечорами, наповнюючи життя живильним змістом.


За повідомленням відділу культури райдержадміністрації