MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи доводилося Вам звертатися до органів влади для вирішення Ваших проблем, яким був результат звернення?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


В Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питань надання соціальних послуг воїнам АТО Друк e-mail
Понеділок, 27 листопада 2017, 10:05

alt

Доброю та корисною традицією стала організація круглих столів на базі Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості.
Так, 23 листопада 2017 року відбувся круглий стіл, основним завданням якого було обговорення питання соціалізації демобілізованих військовослужбовців та воїнів АТО.

Слід зауважити, що на запрошення виконуючої обовязки директора Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості з готовністю відгукнулись установи та організації району. В заході взяли участь начальник управління соціального захисту населення Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Світлана Василенко, начальник Корсунь-Шевченківського Бюро безоплатної правової допомоги Олег Кривошея, керівник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Перун, голова спілки воїнів АТО Корсунщини Іван Журавльов, представник Корсунь-Шевченківського районного військового комісаріату Анатолій Нечаєв.
Світлана Василенко ознайомила учасників АТО, які відвідали захід, з їх правами щодо отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, санаторно-курортного лікування, стоматологічного обслуговування, можливості навчання за робітничими професіями, пільгового залізничного та автоперевезення та пільгового користування телефонним зв’язком.
Тетяна Перун розповіла про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка полягає в психологічній, юридичній та соціально-педагогічній роботі з сім’ями демобілізованих учасників АТО. Розповіла про можливість санаторно-курортного оздоровлення дітей.

alt

Представник районного військового комісаріату розповів про можливості контрактної служби. Начальник Корсунь-Шевченківського Бюро безоплатної правової допомоги Олег Кривошея повідомив про можливості стосовно правового супроводу громадян.
Виконуюча обовязки директора Корсунь-Шевченківського РЦЗ Валентина Германова зазначила, що демобілізованим учасникам АТО приділяється особлива увага Служби зайнятості, наголосила на важливості соціальної адаптації та можливостях Служби щодо сприяння працевлаштуванню даної категорії громадян. Окрему увагу приділила можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Шостак розповіла про механізм взаємодії між службою зайнятості та військовими частинами щодо збору документів, необхідних для розрахунку допомоги по безробіттю, ознайомила з можливістю компенсації єдиного соціального внеску роботодавцю за працевлаштування учасників АТО на новостворене робоче місце, а також з можливістю проведення індивідуального супроводу на робочому місці після працевлаштування.
Підсумки зустрічі підвів голова спілки воїнів АТО Іван Журавльов, наголосивши на важливості суспільної підтримки для АТОвців, усвідомлення кожного воїна АТО своїх прав та спільного їх відстоювання.
Загалом зустріч пройшла в режимі активного діалогу. Фахівці центру зайнятості та запрошені гості приклали максимум зусиль, щоб докладно та продуктивно відповісти на запитання учасників АТО. Всі сторони залишились задоволеними результатами спілкування.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського
районного центру зайнятості