MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


28 листопада 2017 року відбулося засідання 24-ї позачергової сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Середа, 29 листопада 2017, 12:17

alt

Засідання провів голова районної ради Валерій Заболотній.
У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації В. Клименко, керівники установ та організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, представники засобів масової інформації.

На розгляд сесії було внесено 11 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України.

alt

В ході роботи депутати районної ради погодили внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, програми «Призовна дільниця» на 2017 рік». Підтримали питання надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету та за рахунок коштів, передбачених на здійснення депутатських повноважень. Затвердили Статут комунального закладу Корсунь-Шевченківської районної ради «Фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Колос».
Питання внесення змін до програм збереження об’єктів і майна державної власності, технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів на 2017-2018 роки та підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад Корсунь-Шевченківського району на 2016-2020 роки депутати районної ради не підтримали та направили на доопрацювання.
Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.