MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Фахівці із соціальної роботи провели навчальний семінар Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 09:18

alt

30 листопада 2017 року фахівець із соціальної роботи Корсунь-Шевченківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Дяченко провела навчальний семінар для викладачів Корсунь-Шевченківського педагогічного колледжу ім. Т.Г.Шевченка на тему: «Наставництво», де розповіла про значення терміну «наставник», хто може ним стати та яка від цього користь.

Адже «наставник» – це доросла людина, яка готова підтримувати дитину з інтернату, розвивати в неї навички самостійного життя за межами інтернатного закладу, ділитися власним досвідом. Дитина, яка має наставника, стає більш самостійною і впевненішою, її успішність у навчанні покращується, вона вчиться налагоджувати контакти з людьми, ставити перед собою життєві цілі, у неї формуються культурні, моральні та духовні цінності.
Також на заході соціальний працівник Леся Шевченко представила аудиторії нову послугу патронату над дитиною, яка розроблена на основі найкращих європейських та міжнародних практик догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування та є комплексною послугою, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо). Також присутні переглянули тематичні відеоролики.

alt

За повідомленням Корсунь-Шевченківського
районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді