MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


У Корсуні-Шевченківському завершили вишивати Черкащину на карті України Друк e-mail
Понеділок, 18 грудня 2017, 12:07

alt

15 грудня 2017 р. в історичному музеї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника проходила Всеукраїнська акція «Україна моя вишивана». Її учасники вишивали хрестиком територію Черкаської області на карті України, яка, за задумом організаторів акції, символізує територіальну цілісність держави і має стати своєрідним оберегом нашої країни.

До створення карти долучились викладачі та студенти Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, керівники гуртків і вихованці Районного центру дитячої та юнацької творчості, учителі та учні міської загальноосвітньої школи № 2. Творчо працювали та допомагали іншим Олена Замула та Людмила Дробот, члени клубу рукоділля «Мокоша» університету Третього віку при Корсунь-Шевченківському територіальному центрі. Активну участь у вишиванні карти взяли працівники Заповідника, особливо натхненно працювали Ірина Пасницька, Наталія Чередніченко, Олена Романенко.
Інформація про акцію була поширена завдяки працівникам місцевого радіо «На хвилі Корсуня», долучились до створення карти і журналісти газети «Надросся».
Спільним зусиллям усіх учасників було завершене вишивання на карті території Черкаської області. У неділю працівники Заповідника передали карту до м. Києва, звідки волонтери повезуть її на Донбас. Потім до вишивання карти долучаться жителі лівобережних областей України.
Працюючи над картою, корсунці мріяли про мир в Україні, про прекрасне майбутнє для неї.