MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, рівень криміногенної ситуації у Вашому населеному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


26 грудня 2017 року продовжила роботу 25-та сесія Корсунь-Шевченківської районної ради Друк e-mail
Середа, 27 грудня 2017, 10:40

alt

26 грудня 2017 року продовжила роботу 25-та сесія Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Петро Пустільнік.
У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О.Ващенко, керівники установ та організацій району, представники засобів масової інформації.


В ході роботи депутати районної ради заслухали інформацію про  хід виконання програм висвітлення діяльності органів виконавчої влади Корсунь-Шевченківського району на 2017 рік, медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 роки, підтримки книговидання місцевих авторів на 2016-2017 роки, розвитку туризму в Корсунь-Шевченківському районі на 2013-2020 роки, зайнятості населення на 2013-2017 роки, підтримки малого підприємництва у Корсунь-Шевченківському районі на 2015-2016 роки. Затвердили розпорядження районної ради та районної державної адміністрації.

alt
Вкотре винесені питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок не набрали необхідної кількості голосів.
Заступник голови районної ради зазначив, що на виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» депутатам районної ради необхідно до 01 квітня 2018 року подати електронну декларацію про майно,  доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік, заповнивши її на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Насамкінець Пустільнік П.Т. привітав присутніх з наступаючим Новим 2018 роком та побажав всім міцного здоров’я, сімейного щастя, добробуту, невичерпної енергії та мирного неба над головою.
Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.