Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, рівень криміногенної ситуації у Вашому населеному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Новітні сервіси Мін’юсту на Корсунщині Друк e-mail
Середа, 24 січня 2018, 02:00

alt

Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє, що новітні сервіси Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, що діють у відділі, користуються популярністю серед населення району.
Так, користуючись можливістю подати заяву у сфері державної реєстрації актів цивільного стану в режимі он-лайн через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за 2017 рік до відділу звернулося 118 осіб.


Завдяки реалізації цього проекту громадяни мають можливість не виходячи з дому:
- подати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану;
- оплатити послуги відділу державної реєстрації актів цивільного стану з використанням платіжних систем у режимі он-лайн;
- здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
- отримати консультації працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через веб-портал заяв або звернень.
У разі втрати документів та для отримання документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян повторно, використовується сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Задля зручності користувачів на порталі сервісу розміщена інструкція з отримання кожної запропонованої послуги, а також є опція «Залишити відгук». За 2017 рік цією послугою скористалося 38 громадян.
Можливістю державної реєстрації народження та отримання свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому відділенні Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні, починаючи з 01.01.2017 року до 31.12.2017 року скористалися 96 молодих мам.
За бажанням батьків чи одного з них, документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини також подаються через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі ДРАЦС, так і в пологовому відділенні. Таким чином за 2017 рік було зареєстроване місце проживання 43 малюкам.
Громадяни Корсунь-Шевченківського району також використовують електронний сервіс проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, призначених для використання на території інших держав. За 2017 рік у відділі було проставлено апостиль на 10 офіційних документах.
Корсунь-Шевченківський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області наголошує, що сервіси Міністерства юстиції України наближують адміністративні послуги до громадян, дають можливість подавати зяви, отримувати роз'яснення з питань державної реєстрації без відвідування відділу - це доступно, зручно та швидко для кожного громадянина України .