Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


На екскурсію до центру зайнятості Друк e-mail
Середа, 07 лютого 2018, 12:02

alt

Одним із заходів, які проводяться службою зайнятості для школярів є день відкритих дверей центру зайнятості. Його було проведено 30 січня 2018 року в Корсунь-Шевченківському районному центрі зайнятості для 12 учнів Зарічанського НВК.

Школярі отримали вичерпну інформацію щодо послуг служби зайнятості, наявності вільних робочих місць, можливостей і варіантів пошуку роботи, сучасних методів пошуку.Захід проведено з метою підвищення рівня інформованості учнівської молоді про світ професій, допомоги учнівській молоді правильно спланувати своє професійне майбутнє, визначити професію, яка принесе не лише задоволення та стане улюбленою справою життя, а й корисна, необхідна, затребувана нині на ринку праці.
Заступник директора Валентина Анатоліївна Германова розповіла учням про роботу кожного з відділів центру зайнятості, ознайомила з технологією обслуговування клієнтів, з факторами, які слід враховувати при виборі професії, продемонструвала відеоролики про професії, які користуються попитом на ринку праці. Наголосила, що задля правильного професійного самовизначення в умовах ринкової економіки особистість повинна вивчити себе, свої домагання та можливості, ринок праці – всю інформацію щодо можливості успішного працевлаштування в майбутньому та акцентувала увагу, на те що найбільший попит на ринку праці мають саме робітничі професії.
Особливу зацікавленість в учнів викликав профінформаційний сектор в якому вони ознайомились з описами професій, що їх цікавлять.Всі бажаючі мали змогу пройти тестування, яке допомогло виявити переваги у виборі професійного шляху та побудові кар’єри.
За словами самих школярів, проведення таких заходів як день відкритих дверей допомагає зорієнтуватися в виборі професії, отримати необхідну інформацію про актуальність тих чи інших професій, дає практичні поради - все це матиме важливе для їх професійного самовизначення.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості