MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Які із за значених економічних проблем Вас найбільше турбує?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця


Послуги через «Он-лайн будинок юстиції» Друк e-mail
Вівторок, 13 лютого 2018, 10:14

alt

Створення Міністерством юстиції України «Он-лайн будинку юстиції» - перш за все, це ініціатива спрямована на те, щоб забезпечити громадян сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Що саме передбачено функцією електронного сервісу «Он-лайн будинку юстиції»?
У сфері державної реєстрації актів цивільного стану:
1. Подати заяву на отримання повторних документів можливо у режимі он-лайн у будь-який зручний час.
2. Відсутність черг – подача в режимі он-лайн.
3. Без черг, з доступним та зрозумілим інтерфейсом порталу громадянин зможе самостійно розібратися та не оплачувати додаткові послуги.
Віднині послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.
Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо вашого майна.
Протягом 2017 року, в «Онлайн-будинку юстиції» реалізовані наступні сервіси:
- Попередній запис на прийом до відділів ДРАЦС;
- Подання онлайн-заявки на стажування в органах юстиції студентів юридичного профілю;
- Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця;
- Державна реєстрація речового права оренди земельної ділянки.
До вже звичних сервісів Мін’юсту розробники «Он-лайн будинку юстиції» у найближчий час планують додати понад 20 нових сервісів, серед яких: державна реєстрація громадських організацій без статусу юридичної особи; подача електронної заяви на реєстрацію національних та міських ЗМІ; державна реєстрація припинення громадських об’єднань зі статусом юрособи; державна реєстрація підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання/відмови від такого статусу; подача електронної заяви про видачу свідоцтва про народження дитини; подача електронної заяви до органів соціального захисту населення про призначення допомоги при народженні на підставі отриманого свідоцтва про народження; подання електронних заяв про державну реєстрацію шлюбу та інших актів цивільного стану, як то зміна імені, розірвання шлюбу, смерть; платне отримання електронних витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян; оплата державного мита, платних послуг відділів державної реєстрації актів цивільного стану; державна реєстрація створення структурних утворень політичних партій зі статусом юридичної особи; державна реєстрація змін до відомостей про структурні утворення політичних партій зі статусом юридичної особи, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; державна реєстрація припинення структурних утворень політичних партій зі статусом юридичної особи; доступ до реєстру для перевірки - чи не є ви боржником, чи не накладено арешт на ваше майно (наприклад, при виїзді за кордон); оплата боргу та інших платежів у виконавчому провадженні он-лайн; отримання довідки про сплату чи не сплату аліментів відповідними категоріями стягувачів; егалізація професійних спілок. Реєстрація організацій роботодавців; реєстрація структурних утворень політичних партій без статусу юридичної особи; реєстрація творчих спілок; реєстрація постійно діючих третейських судів.
Міністерство юстиції України піклується про ваш час та забезпечує сучасними і зручними послугами.

За повідомленням Корсунь-Шевченківського районного відділу державної реєстрації
актів цивільного стану