MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця


УВАГА-НЕРЕСТ 2018! Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2018, 08:17

alt

В Корсунь-Шевченківському районі розпочалася щорічна операція «Нерест-2018», в рамках якої, посилюється державний нагляд (контроль) за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.

Розпорядженням Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації від 27.03.2018 № 110 «Про окремі питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів в районі» з 01.04.2018 по 09.06.2018 оголошено двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту.
Керуючись статтями 14, 57 Закону України «Про тваринний світ», статтями 10, 11 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних ресурсів», працівники екологічної інспекції у Корсунь-Шевченківському районі, Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області у взаємодії з органами Корсунь-Шевченківського відділення поліції в Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування та громадськими інспекторами здійснюватимуть оперативні рейдові перевірки на річці та водоймах району.
Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області від 21.03.2018 № 40 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Черкаської області у 2018 році» заборонено промислове рибальство та обмежено любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв’язку із нерестом риби. Для задоволення потреб рибалок в аматорському вилову риби затверджено перелік ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби в період весняно-літньої заборони 2018 року.
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації закликає дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та законодавства у сфері охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів, нормативно-правових актів стосовно заборони та обмеження лову риби та інших водних живих ресурсів на час проведення двомісячника з охорони риби в період нересту 2018 року на водоймах Черкащини в т. ч. вимог ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» щодо заборони проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою, зокрема: проведення вибухових робіт, феєрверків, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.


Примітка: в нерестовий заборонний період любительське рибальство дозволено на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

 

За повідомленням  управління

агропромислового розвитку райдержадміністрації