Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу нашого сайту та надайте пропозиції для його покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Швейна фабрика приймала дорогих гостей Друк e-mail
Четвер, 05 квітня 2018, 13:27

alt

З метою ознайомлення школярів з роботою фабрики та професіями, які там затребувані, в рамках акції «Випускник-2018» 03 квітня 2018 року для 27 осіб з числа учнівської молоді загальноосвітньої школи №1 районним центром зайнятості була проведена Професіографічна екскурсія на ТОВ «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика».

Начальник відділу кадрів Ольга Дмитрівна Бандурко розповіла дітям про історію створення підприємства, провела екскурсію по цехах, ознайомила зі специфікою та режимом роботи, технологією виготовлення одягу , вимогами до працівників, умовами оплати праці. Учні мали змогу на власні очі побачити, як із лоскутка тканини виходить готовий виріб.
Після закінчення пізнавальної та цікавої екскурсії молодь отримала обрізки тканин для виготовлення виробів на уроках трудового навчання та жваво обговорювала побачене та почуте.

alt

Особливе захоплення школярі виявили біля сучасних швейних машин з Європи та плотера- пристрою, призначеного для виведення лекал в графічній формі на аркуші паперу форматом А0 та А1.
Отримана школярами інформація сприятиме формуванню їх особистого ставлення до професій швейного виробництва, свідомому прийняття рішення щодо їх обрання, а також допоможе підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці.


За повідомленням Корсунь-Шевченківського центру зайнятості