MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця


Феєричне дійство фестивалю-конкурсу «Гопак-FEST» Друк e-mail
Четвер, 03 травня 2018, 09:33

alt29 квітня місто зустрічало хореографічні колективи з різних областей і міст України : Черкас, Києва, Миронівки, Ватутіного, Шполи, Умані, Вінниці, Канева, Маньківки, Монастирища , Корсуня-Шевченківського , Драбова, Золотоноші,Чорнобаївського , Городищенського та Золотоніського районів, які прибули на I-ий Міжобласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені В.Авраменка «Гопак-FEST» , щоб вшанувати нашого земляка.


Василь Авраменко – український танцюрист, хореограф, режисер, продюсер, актор , педагог, дослідник і знавець українського народного танцю, один із фундаторів нового напряму в сучасному світовому танцювальному мистецтві — сценічної народної хореографії. В українській діаспорі відомий, як «Батько українського танцю».
Розпочався фестиваль-конкурс ««Гопак-FEST» урочистою ходою від міської ради учасників у концертних костюмах під шаленні оплески жителів міста, які вітали гостей. Колона майоріла різнобарвними повітряними кульками та колоритними костюмами учасників. Загальна кількість учасників становила 26 колективів і більше 650 учасників
Свою майстерність у виконанні українського танцю «Гопак» продемонстрували колективи-конкурсанти фестивалю «Гопак – FEST» на площі біля районного будинку культури , а потім кілька годин на сцені районного будинку культури вражали мистецтвом танцю конкурсанти різного віку — від дітей до зрілих самодіяльних артистів. Народні, бальні, спортивні, сучасні — такою широкою і різноманітною була програма фестивалю.
Присутні у залі вітали бурхливими оплесками виступи кожного колективу. Кожен з глядачів отримав неймовірну насолоду від хореографічних постановок.
Журі відзначило переможців по номінаціях: український народний танець,народна стилізація; фольклорна постановка; танці народів світу, танці патріотичного спрямування; по вікових категоріях юних виконавців у молодшій, середній та старшій вікових групах, у змішаній та « 25+». А ще були спеціальні нагороди за збереження національних традицій, за кращу балетмейстерську постановку, кращі сценічні костюми і, як годиться, приз глядацьких симпатій. Назвати всіх переможців і нагороджених важко. Тай мета фестивалю конкурсу — не нагороди, а продовження тієї справи, якій присвятив життя Василь Авраменко, — нести людям естетичне задоволення від танцю, берегти його національні корені. Переможці нагороджені дипломами, кубками, а керівники подяками за популяризацію та пропаганду українського народного танцю.
Свято завершилось залишивши по собі лише приємні, світлі враження і гордість за наші хореографічні колективи , які продовжують справу нашого земляка - пропагують і популяризують український народний танець.

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації