Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Профорієнтаційний «Навколосвіт» Друк e-mail
Понеділок, 14 травня 2018, 08:57

alt7 травня 2018 року служба зайнятості долучилася до надзвичайно цікавого за змістом та метою заходу, який проходив на Черкащині - XXVIII Всеукраїнського збору-походу «Козацькими шляхами», організованого Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України».


Учасниками збору, який проходив у мальовничому місці на березі р. Рось біля с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району, були представники регіональних осередків даної організації, групи школярів, студентів вищих навчальних закладів, волонтерські загони. Перед організаторами стояла важлива мета – творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток молоді. Тож програмні активності, представлені фахівцями Черкаського обласного центру зайнятості, Черкаського міського центру зайнятості, Корсунь-Шевченківської районної філії ОЦЗ, доповнили внутрішньотаборові заходи, адже були спрямовані на ознайомлення зі світом професій та розширення кругозору щодо їх змісту і вимог, сприяння формуванню активної позиції школярів відносно професійного самовизначення та побудови професійних перспектив на основі компетентних порад.
Того дня в лісовому масиві на своєрідному профорієнтаційному майданчику служби зайнятості для майже 800 представників молодіжних і громадських організацій відбулися майстер-класи за такими професійними напрямками, як кухар, художник, вишивальник, пожежник, надання першої медичної допомоги.
Неабиякий інтерес викликав профорієнтаційний інтерактивний інтелектуально-ігровий брейн-ринг «Ігри професій». І навіть дощ не завадив бажаючим пройти комп’ютерне експрес-тестування та отримати корисні для професійного самовизначення консультації. Найбільш активні учасники та переможці отримали призи від обласної служби зайнятості, позитивні емоції і корисну інформацію. А ще всі змістовно і з користю провели час.
Таким чином, цікавими, в тому числі, ігровими формами реалізувалося головне завдання, яке поставили перед собою фахівці служби зайнятості - стимулювати молодь до активної позиції в професійному самовизначенні та побудові життєвих перспектив.


За повідомленням Корсунь-Шевченківського

районного центру зайнятості