Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Як, на Вашу думку змінюється соціально-економічна ситуація на території Вашого населеного пункту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Урочисте нагородження кращих спортсменів Корсунь-Шевченківського району Друк e-mail
Вівторок, 15 травня 2018, 15:14

alt11 травня в Корсунь-Шевченківському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулось вручення премій талановитим та перспективним спортсменам за результатами 2017 року відповідно до рішення районної ради від 12.05.2017 № 18-9/VІІ «Про призначення одноразових виплат перспективним спортсменам Корсунь-Шевченківського району».


На підсумковий захід були запрошені почесні гості та керівництво району і міста, зокрема, голова Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валерій Заболотній, міський голова Олександр Гайдай, які привітали переможців та побажали гарних результатів у всіх наступних змаганнях.
Премією в розмірі 5 тисяч гривень нагороджені:
Марусенко Світлана – багаторазова чемпіонка України, призерка чемпіонату Європи, входить до складу збірної України з легкої атлетики. І місце на Кубку України з легкої атлетики – штовхання ядра.
Єрещенко Андрій – І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики- стрибки у довжину з розбігу.
Захарченко Анастасія – дворазова чемпіонка України з пауерліфтингу, 5 місце на чемпіонаті світу (рекорд світу в становій тязі та друге місце в цій вправі).
Толстая Анастасія – І місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Кузнєцов Денис – І місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Циганенко Назарій – І місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Резніченко Арсеній - І місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу.
Премією в розмірі 4 тисячі гривень нагороджено Савченко Дмитро – ІІ місце на чемпіонаті України з дзюдо.
Премією в розмірі 3000 гривень нагороджено:
Шевченко Сергій-ІІІ місце на Чемпіонаті (Кубку) України з боротьби самбо.
Котляренко Назар - ІІІ місце на Чемпіонаті (Кубку) України з боротьби самбо.

За повідомленням головного спеціаліста у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації