Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Ваше ставлення до запровадження Реформи медичного обслуговування?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції


День вишиванки Друк e-mail
Середа, 30 травня 2018, 08:11

alt7 травня відбулися заходи присвячені Дню вишиванки та Дню Європи в Україні у м.Корсунь-Шевченківський. Сотні учнів, їхніх батьків, наставників, працівників різних установ та організацій одягли українську вишиванку — і місто розквітло національною символікою, усолоджуючи зір різноманіттям кольорів і орнаментів.


На площі біля районного будинку культури учні молодших класів міських шкіл долучилися до дійства та взяли участь у численних конкурсах і тематичних вікторинах, які стосувалися Європейського Союзу. Задавали ж тон та налаштовували на святковий настрій виступи студентів педагогічного коледжу, вихованців РЦДЮТ, учасників танцювального колективу «Арабеск» дитячої школи мистецтв.
В рамках проведення заходу відбувся також конкурс дитячої вишиванки, участь в якому взяв 21 претендент на перемогу в різних номінаціях. Після виконання конкурсних завдань переможцем у номінації «Найартистичніше представлення вишиванки» визнано Анастасію Рябуху, найкращою у номінації «Найсміливіше представлення вишиванки» — Сніжану Фесенко, «Кращим родинним представленням вишиванки» стало представлення Вікторії Малишки та її бабусі Марії Кияниці. Перемогу в номінації «Найкреативніше представлення вишиванки» виборов Антон Кріт, «Найдотепніше представлення вишиванки» — Володимир Вовчанівський.
За активну участь у конкурсі були відзначені педколедж, ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗСШ №5, гімназія, Софія Шаблій, Каріна Косенко, Аліна Ковальчук. 2-А «першої» школи був визнано класом-переможцем програми «Вишиваними шляхами у Європу».

alt

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації