Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь ласка, рівень криміногенної ситуації у Вашому населеному пункті?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Картинки по запросу урядова гаряча лінія

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Профорієнтація без канікул Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2018, 14:09

altРозпочалося літо, а разом із ним розпочали роботу літні пришкільні табори. До такого табору, відкритого при Корсунь-Шевченківській загальноосвітній школі №2 цими днями і завітала фахівець з профорієнтації районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ольга Лукашенко, щоб продовжити ознайомлювати дітей зі світом професій та розвинути у них бажання дізнаватись якомога більше інформації, яка сприяє майбутньому професійному самовизначенню кожного школяра.


Вона провела профорієнтаційний інтерактивний захід для 167 учнів 1-8-х класів «Калейдоскоп професій». Діти мали змогу дізнатись про послуги служби зайнятості, актуальні професії міста та району, про особливості різних професій, про можливість проходження он-лайн тестування, використовуючи Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, сервіс якої знаходиться на офіційній веб-сторінці Державної служби зайнятості.
Школярі були розділені на команди і стали активними учасниками конкурсів: «Знавець професій», «Показуха», «Від ознаки до професії», «Склади професію», гарно розповідали про професії своїх батьків, відгадували тематичні загадки, складали прислів’я та продемонстрували глибокі знання професій. Команда-переможець "Професіонали" отримала в подарунок «Атлас професій майбутнього», а всі учасники та глядачі заходу отримали профорієнтаційні роздаткові матеріали.
Після проведеного заходу педагог-організатор Ірина Діденко зазначила: «Приїзд в пришкільний табір служби зайнятості – це корисна та результативна практика, адже дає дітям можливість під час відпочинку у невимушеній формі дізнатися нову, цікаву, а головне потрібну інформацію про світ професій».
Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ висловлює щиру вдячність адміністрації школи, начальнику табору «Перлина» Юлії Кошелюк та педагогам-організаторам Ірині Діденко , Наталії Карась за співпрацю в проведенні подібних заходів.

За інформацією районного центру зайнятості