Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Чи задовольняє Вас робота закладів: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд
Вхід в особистий кабінет виборця
Кабінет електронних сервісів
Он-лайн будинок юстиції


Відбулося засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 12 червня 2018, 10:07

alt08 червня 2018 року відбулося засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Валерій Заболотній. 

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації В. Клименко, керівники установ та організацій району, представники об’єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації.
На розгляд сесії було внесено 70 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.


Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання по вшануванню пам’яті загиблих під час Євромайдану, військовослужбовців і мирних жителів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України.
Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Валерій Заболотній зачитав лист працівників державного навчального закладу «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей». Викладачі ліцею стурбовані тривалою процедурою призначення директора закладу, яка розтяглася на півроку, і тим, що обласним керівництвом не враховується думка трудового колективу щодо призначення кандидатури на вакантну посаду. Обговорюючи складну ситуацію, депутати, зауважували, що порушено права трудового колективу, і висловлювали переважно свою підтримку. В результаті обговорення було запропоновано доручити голові районної ради підготувати лист до голови обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України та прокуратури Черкаської області з метою отримання інформації з порушеного у листі питання, а також дати доручення голові районної державної адміністрації призупинити погодження кандидатури на посаду директора професійного ліцею до отримання відповідей від вищезазначених інстанцій.
В ході роботи депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень, під час обговорення якого порушили ряд питань, зокрема про проблеми з водою в пристанційному селищі, про створення робочих місць в районі і місце району в обласному рейтингу, про хід медичної та адміністративної реформи, про медичне кадрове забезпечення, про ремонт доріг в районі тощо.
Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та до ряду районних програм, зокрема до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016-2020 роки, до районної комплексної міжгалузевої програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки, до районної програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2018 році та членів їх сімей, до районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2018 рік, до Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2018 рік. Прийняли рішення про затвердження загально-районних культурно-освітніх заходів на ІІ -ге півріччя 2018 року, про призначення одноразових виплат обдарованим і талановитим дітям Корсунь-Шевченківського району.