MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

Оцініть, будь-ласка, роботу районної газети "Надросся" та надайте пропозиції для її покращення

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Відбулося друге пленарне засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання Друк e-mail
Вівторок, 19 червня 2018, 09:05

alt15 червня 2018 року відбулося друге пленарне засідання 29-ї сесії Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Петро Пустільнік.
У роботі другого пленарного засідання сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О. Ващенко, керівники установ та організацій району, представники об’єднаних територіальних громад, засобів масової інформації.


На розгляд другого пленарного засідання сесії було внесено 48 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
В ході роботи депутати внесли зміни до районної комплексної програми «Медичні кадри» на 2016-2020 роки, заслухали інформації про хід виконання районних програм за 2017 рік, зокрема про програму оздоровлення річки Рось та її притоків, про районну комплексну міжгалузеву програму «Турбота», про програму забезпечення збереження архівних документів, які не належать до Національного архівного фонду, про програму висвітлення діяльності Корсунь-Шевченківської районної ради на 2017-2018 роки.
Підтримали рішення про зняття з контролю ряду районних програм, зокрема програми соціального і економічного розвитку району, програми підтримки комунального підприємства «Телерадіоорганізації «На хвилі Корсуня», програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2017 році та членів їх сімей», програми підтримки книговидання місцевих авторів.
Прийняли рішення про оренду комунального майна, про надання в оренду комунального майна, про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна, про списання майна районної комунальної власності, про план роботи районної ради на ІІ-ге півріччя 2018 року, про затвердження розпоряджень голови районної ради.
Заслухали звіти постійних комісій районної ради: з питань соціального захисту населення, вирішення молодіжних проблем, підтримки багатодітних сімей, дітей-сиріт та інвалідів, з питань охорони навколишнього середовища, врегулювання земельних відносин, агропромислового комплексу та соціального розвитку села, з питань освіти, культури, охорони здоров'я та спорту.
Також було підтримано звернення депутатів Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області, зокрема щодо відновлення зупинки пасажирських потягів 83/84 Маріуполь-Київ та Київ -Маріуполь та № 101/102 Київ-Херсон та Херсон-Київ та про підтримку антиолігархічного пакету докорінних перетворень.
Не знайшли підтримки 20 проектів рішень районної ради затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок (за межами населеного пункту на території Квітчанської сільської ради) та проект рішення районної ради про використання революційного прапора ОУН на території Корсунь-Шевченківського району.
Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.