MBPCMBPC

Зворотній зв'язок з владою

phone_liniya    «Гаряча лінія» для інформування при надзвичайних ситуаціях
Телефон (04735) 2-01-30

Оголошення

Останнє з фотогалереї

Опитування

З яких із зазначених питань Ви хотіли б одержати більш детальну інформацію?

 

Інформує Мін'юст

 minjust

     Переглянути

Доступ до публ. інформації

 

Переглянути

Корсунь-Шевченківська міська рада
Корсунь-Шевченківське педагогічне училище
Відділ освіти Корсунь-Шевченківської РДА
Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Державний реєстр виборців
Міністерство доходів і зборів України
Державний фонд


Ралі на тракторах та забіг із тачками: чим дивував глядачів “Трактор Фест – 2018” Друк e-mail
Середа, 20 червня 2018, 10:36

 tf-1

Традиційний фестиваль аграріїв та механізаторів, який свого часу започаткував, а нині всебічно підтримує ТОВ «НВФ Урожай», цього річ вперше відбувся на Канівщині. Свято механізаторської майстерності за сім років існування фестивалю давно вийшло за межі суто корпоративного видовища для працівників Групи МХП. Цьогорічний «Трактор Фест» приймав гостей із різних регіонів країни. Зокрема, до села Полствин, що на Канівщині зї’хались керівники та представники агрофірм із Львівщини, Івано-Франківщини, Вінничини, Волині та інших регіонів. Працівники усіх філій ТОВ «НВФ «Урожай» визначали найспритнішого тракториста у своїх лавах, а ще – змагалися у перегонах на велосипедах і в забігу з тачками в руках.

 

Особливість цьогорічного «Тракторфесту» полягала у тому, що перегони були не по прямій, а по кільцевій трасі. Учасники півфінальних та фінальних заїздів мали подолати яму, гірку, кільканадцять колод («місточок»), виконати заїзд у «гараж» та «змійку», не збивши сигнальних вішок. За порушення правил їх штрафували додатковими секундами, а переможця, звісно, визначали за найменшим часом. Щоправда, штрафів майже не було, адже до цих змагань дійшли найвправніші водії фірми.

tf-4

 

Крім того, змагалися й у перегонах на велосипедах як найпоширенішому транспорті у сільській місцевості. Були  й напівжартівливі змагання у забігу з тачками, завантаженими сіном, у руках під промовистою назвою «Crazy farmer». А творчі особистості з різних філій фірми взяли участь у конкурсі «Лелека» – найоригінальшому оформленні дитячих візочків.

alt alt

 

Переможці, окрім морального задоволення, отримали ще й матеріальну винагороду – по 15 тисяч гривень. Ті, хто посів друге місце, були нагороджені призами у 10 тисяч, а «бронзові» призери – по 5 тисяч гривень. Та головним було все-таки не це, а щирі емоції і радісний настрій.

alt alt

 

За інформацією Управління агропромислового розвитку